Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Dobar je ovaj Leonardo,bice dobra zamena za malog Necu

To me od pocetka i plasi, ali se sve nadam da nisu bas tolike kretencine, jer Neca je preredak biser  ...

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

marko simić potpisao za hapoel tel aviv. sad će biti vraški teško naći makar solidnog štopera za male pare.

 

spominje se i tomašević koji je igrao u belgiji. bio je i kod nas pre par godina ali je bio povređen pa nije igrao. to bi bilo mnogo bolje rešenje od dose koji je na silaznoj putanji što se tiče karijere i bio bi doveden samo zbog imena.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%BDarko_Toma%C5%A1evi%C4%87

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da li je neko od vas ikada gledao sve te solidne™ štopere za kojima kukamo i naričemo? Stičem neki utisak kao da su nam Kompany i njegova alternativa Bonucci iskliznuli iz ruku zbog Tomićeve svojeglavosti, a ne neki anonimusi za koje niko živ ne zna da li ičemu valjaju i koliki će uticaj imati na kvalitet tima.

Link to comment

Mnogi su uzeli na zub Goguu posle zadnjeg derbija da je kiksara... Balazic zna da kiksne, a i zavisi kakav ce biti posle pauze.

Meni se svidja kako igra Gogua. Svidja mi se i Bandalovski kakav je defanzivno, pa mnogi pisu da je Vule bolji i da Bugarin ispada u odbrani (verovatno zato sto su ga uzeli na zub zbog onog selfija pre utakmice i tako toga, ali meni je on mozda i najveci profesionalac u Partizanu). 

Vulicevic je nazalost posle povrede bivsi igrac, u odbrani ga prolazi ko stigne, jedino ako se nekako vrati u formu, ali tesko. Mnogima je on drazi zbog onih starijh partija pre svega u napadu, pa zato i daju njemu prednost u odnosu na Bandalovskog, samo sto je Bugarin trenutno mnogo bolji.

 

Gogua povredio Djurdjica, srecom malo ga je zakacio samo, pauza dan ili dva :D

Link to comment

Radovic...

 

 

 

„Kad se pomene moje ime, ljudi me se najpre sećaju po desnoj strani Mireta Radovića. Međutim, poslednjih devet ili deset godina u inostranstvu sam igrao polušpica, čak i špica, gde mogu možda i više da dam ekipi. U svakom slučaju na raspolaganju sam ekipi i gde me on bude stavio, tu ću da igram“.

 

Ja sam pre za to da Radovic igra tu desetku.

Oslabio je dosta u odnosu kako je izgledao u Olimpiji, bar po slikama sa priprema

 

tmt_-trening-I-23-06_6-23-2016_NASLOVNA_

Edited by El Patron
Link to comment

Nek se ugledaju na prezaduzene komsije, ako se necka daj duplu ponudu u odnosu na ruse, pa nek se (u ovom nasem sluacaju Turci) ceskaju sta ih je snaslo...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

 

uh, izgleda da su u humskoj stvarno posegnuli za ovim savetom, i ponudili vise nego turci.

 

ili, sto je verovatnije, nikakva ponuda kajzerija nije ni postojala, nego mu se tako dizala cena.

Link to comment

uh, izgleda da su u humskoj stvarno posegnuli za ovim savetom, i ponudili vise nego turci.

 

ili, sto je verovatnije, nikakva ponuda kajzerija nije ni postojala, nego mu se tako dizala cena.

 

odn. smišljao se alibi za neuspeh pregovora

Link to comment

Fabricio ce izgleda u Astru iz Rumunije, igraju kv. za LS. Mora da se prizna da je odigrao za desetku utakmice u gostima protiv Steaue i Augzburga.

Da mu je Abu dobro dodao kad je krenuo u kontru 2 na 1 da resi utakmicu protiv Nemaca bio bi legenda, ovako je ispao tragicar.

Ovako izgleda novi dres, Bandalovski postavio sliku

 

13525328_791818984287700_1028651192_n.jp

Edited by El Patron
Link to comment

Fabricio ce izgleda u Astru iz Rumunije, igraju kv. za LS. Mora da se prizna da je odigrao za desetku utakmice u gostima protiv Steaue i Augzburga.

Da mu je Abu dobro dodao kad je krenuo u kontru 2 na 1 da resi utakmicu protiv Nemaca bio bi legenda, ovako je ispao tragicar.

 

ne, sad sam ubeđen da nas troluješ

Link to comment

Ne kazem da je dobar igrac, samo kazem da je odigrao bez greske te 2 utakmice i da je dao gol za 2-2 protiv Augzburga i prolece u evropi vecina bi ga gotivila. Ozbiljan sam. Trebalo ga je videti sa Evertonom ispred odbrane i bez rupetine Petrovica kako bi izgledao, ovako ni Maldini ne bi nesto bolje odigrao.

 

Ovusu potpisao za Genclerbirligi, sad kad razbije tamo ima da se kajemo sto ga nismo doveli :D

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...