Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Jbg svemu dođe kraj pa i tome. Tim je već dovoljno unakažen prošle sezone a sa ovim tolopojačanjima će u Evropi proći onako kao što prolaze slaninari i čuka. Nema tu ništa od grupne faze.

Videcemo. Ja mislim da mozemo do grupa. Proslogodisnji tim sa necom petrovicem, fabrisijom nesrecnim, babovicem... je ispao od Batea na gol u gostima. I posle pobedijvao u nemackoj i holandiji. Zavisi dosta od Tomica na sta ce tim liciti, ali cini mi se da cemo biti jaci nego prosle godine u ovo vreme. 

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

U odbrani bi sigurno trebali da budemo jaci Saranov, Bandalovski ?, Gogua, Balazic? (pojacanje), Bogosavac (Miletic) i zadnji vezni Everton umesto Jevtovica je bar za klasu jaca nego prosle godine. Radovic, ako igra tu desetku, trebao bi da bude pojacanje u odnosu na Babinja. Djurdjic u odnosu na debelog Tutu prosle godine u napadu, a i on je tu jos samo u boljoj formi. Fali Abu za kontre i Zivkovic, ali tu je Mihajlovic pa i Jankovic koji bi mogao dobro da se pokaze.

Videcemo mozda dovedu jos neko pojacanje, pre svega stopera. 

Link to comment

izgleda nema ništa od cvetinovića. nadam se da će tomić napokon sputati svoju sujetu i otpočeti pregovore sa simićem.

 

napred izgledamo sada mnogo bolje nego pre par meseci ali nam je iskusan štoper neophodan. balažic izlazi iz teške povrede a i povremeno ume da kiksne, dok je milenković stvarno talentovan ali je zelen.

 

-----------

 

evo ga opet mozzart dovodi leonarda:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/zavrseno-partizan-slomio-leonarda-brazilac-tri-godine-crnobeli/139015

 

ne verujem ništa dok ga ne vidim sa šalom "partizan moja kuća".

 

ali priznajem da bih bio srećniji da smo doveli ozbiljnog štopera nego leonarda... nadam se da nisu odustali od toga.

 

da li može neko da napravi šemu kako bi izgledalo to od evertona do đurđića, sa radovićem, jankovićem, mihajlovićem u timu?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da li sam vec rekao da je Iliev lud kao konj? Danas covek izjavljuje da nema nista od cvetinovica, da ce 99 % dovesti nekog drugog stopera (nek se spreme Javor, Mladost i Sutjeska), ali i da nece da forsira jer je zadovoljan onim sto imamo, pa tek ako nam se nesto otvori... Legendica. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Setio se i Ivica koji Leonardo

 - Леонардо је пред потписивањем – открио је спортски директор црно-белих.

 

 

- Са лоптом је бржи од Андрије Живковића – одушевљено је у Пољској један члан стручног штаба у суперлативу казивао о 24-годишњем бившем члану Анжија.

 

 

ivica(1).gif

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/35851/iliev-leonardo-pred-potpisom

 

Link to comment

Da li sam vec rekao da je Iliev lud kao konj? Danas covek izjavljuje da nema nista od cvetinovica, da ce 99 % dovesti nekog drugog stopera (nek se spreme Javor, Mladost i Sutjeska), ali i da nece da forsira jer je zadovoljan onim sto imamo, pa tek ako nam se nesto otvori... Legendica.

 

možda ćemo igrati 3-5-2/3-4-3

:fantom:

Link to comment

Pantic isprozivao botove koji pljuju po svemu sto ima veze sa Partizanom. Uporedio sa Torcidom. :D

 

 

Lagatonovic kako su ga prozvali likuje sto je prvi objavio za Leonarda i najavljuje da bi mogao da dodje Dosa Zunior.

Edited by El Patron
Link to comment

joj nemoj više tog pantića da citiraš ko boga te molim. taj čovek je načisto poludeo.

 

koliko se uvlači gmazuri, ivici i bradonji pa to je bruka... a nas navijače proglasio za glavne krivce što igrači ne žele da potpisuju za 100.000 već trče tamo u neku tursku za 400k...sram ih bilo, a imamo tako lep grb, što reče ivica iliev. pazi molim te, navijači buše transfere jer mnogo komentarišu i pišu o tome, pa ne može gmazura da ih "završi" za 50.000. :lol:   prsotina....

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...