Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

OK to, nego mi je super ovaj argument da Kayseri ne igra Evropu a mi igramo jedno pretkolo i pdmah ispadamo pa nas to čini mnogo atraktivnijom opcijom za budući transfer...

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

OK to, nego mi je super ovaj argument da Kayseri ne igra Evropu a mi igramo jedno pretkolo i pdmah ispadamo pa nas to čini mnogo atraktivnijom opcijom za budući transfer...

 

pa nismo igrali pretkolo prošle sezone. nije to toliko glup argument, valjda se igrač koji igra ligu evrope bolje kotira nego onaj koji ne igra. a uz to je domaće prvenstvo i slabije. e sad, to sve pod pretpostavkom da pare nisu baš mnogo veće niti da zna kakvi su mufljuzi ovi naši koji hoće da ga dovedu

Link to comment

Jbga sad Beowle...  U poslednjih 10 sezona, ispao je stanoje od irskih konobara i Rasara od tuna. Inace smo uvek igrali grupe, tj na jesen. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

OK to, nego mi je super ovaj argument da Kayseri ne igra Evropu a mi igramo jedno pretkolo i pdmah ispadamo pa nas to čini mnogo atraktivnijom opcijom za budući transfer...

 

to je crni djole napisao valjda u sali "a njemu se jebe sto kajzeri ne igra u evropi", nisam video da je partizanovu evropu neko ozbiljno pomenuo kao argument zasto bi ovaj pre trebalo da izabere partizan. to bi bilo krajnje smesno.

Link to comment

Jbga sad...  U poslednjih 10 sezona, ispao je stanoje od irskih konobara i Rasara od tuna. Inace smo uvek igrali grupe, tj na jesen. 

 

uvek ste bili sampioni, pa je bilo lako doci do grupa. videcu vas sada kada treba da prodjete tri nokaut prepreke

Edited by Nikodije
Link to comment

uvek ste bili sampioni, pa je bilo lako doci do grupa. videcu vas sada kada treba da prodjete tri nokaut prepreke

 

Isprati nas. Nosioci smo u svim kolima kvalifikacija. Prosetacemo se do grupa. 

Link to comment

to je crni djole napisao valjda u sali "a njemu se jebe sto kajzeri ne igra u evropi", nisam video da je partizanovu evropu neko ozbiljno pomenuo kao argument zasto bi ovaj pre trebalo da izabere partizan. to bi bilo krajnje smesno.

Sajko Panta napisao na yt komentarima

 

ali to je tim koji ne igra Evropu, pa Partizan još uvek ima neku šansu

 

Link to comment

To za evropu bi imalo nekog smisla kada bi bila priblizna lova u pitanju i kada bi nasi redovno isplacivali stipendije, pa kao da to pretegne mozda. Ovako taj argument moze samo pantara da istakne. 

Link to comment

Jbga sad Beowle...  U poslednjih 10 sezona, ispao je stanoje od irskih konobara i Rasara od tuna. Inace smo uvek igrali grupe, tj na jesen. 

 

Jbg svemu dođe kraj pa i tome. Tim je već dovoljno unakažen prošle sezone a sa ovim tolopojačanjima će u Evropi proći onako kao što prolaze slaninari i čuka. Nema tu ništa od grupne faze.

Link to comment

uvek ste bili sampioni, pa je bilo lako doci do grupa. videcu vas sada kada treba da prodjete tri nokaut prepreke

a inače dok smo bili šampioni, igrali smo samo jedno kolo i odmah ušli u grupu :ohmy:

Link to comment

a inače dok smo bili šampioni, igrali smo samo jedno kolo i odmah ušli u grupu :ohmy:

 

kad si sampion treba da prodjes drugo i trece kolo kvalifikacija za ls, i vec si u nekoj grupi. ako ispadnes u trecem kolu kvalifikacija za ls, ides u cetvrto kolo le, i opet imas sansu. dakle, dovoljno je proci dva protivnika da bi se uslo, a vama ce sada trebati da prodjete tri kola. dakle, teza je pozicija kada nisi sampion. doduse, vi imate korektan rejting, nosioci ste u sva tri kola, pa neka sansa ipak postoji. mada ja mislim da ispadate vec od poljaka

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...