Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Realna priča jeste deset timova sa pristojnim terenom i razigravanjem. Ali to se nikada na žalost neće desiti. Hvala svima na odgovoru.

 

 

Još malo pa se podvlači linija, ako ništa drugo barem smo uživali u ovoj vrhunskoj seriji

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Mozda 12 klubova pa tri kruga, bez podele bodova, s tim sto u trecem krugu prvi docekuje drugog , ali gostuje trecem a ne kao sada sto docekuje i jedne i druge... 11 i 12 direktno ispadaju a 10 igra baraz za opstanak sa pobednikom duela 3 vs 6 iz prve lige Srbije, a 9 za opstanak igra protiv pobednika duela 4 vs 5 iz prve lige Srbije. 1 i 2 iz PLS ulaze direktno u Superligu. Pls broji takodje 12 klubova i ispadaju 4, a umesto njih upadaju pobednici srpskih liga. E to bi po meni licilo na nesto, svako bi imao da igra za nesto i morao da igra...

Link to comment

to smo već imali i nekako se uvek dešavalo da se odlučujući derbi igra na krcun areni, ne za pfc bi bolji sistem bio 10 klubova četvorokružno tada bi mogao da se nada da će ako dobije sve derbije moći do titule uz još 2 poraza i 3 remija u preostale 32 utakmice ^_^

Link to comment

Djurdjic - najveci promasaj

Djurdjevic - pokazao verovatno i vise nego sto je bilo ko ocekivao

Leonardo - pun pogodak

Tavamba - pokazao da je za nasu ligu i vise nego dobar

Radovic - ispao picka, po meni i bolje sto je otisao u Legiju, iako tamo pruza dobre partije

El Monir - ove 2 utakmice sto je odigrao cele, po meni je pun pogodak, protiv Vojvodine je za mene bio igrac utakmice

Ostojic - pun pogodak

Djurickovic - ono sto je odigrao za sada po meni sasvim solidno

Marjanovic - na pocetku bio solidan, kasnije nije dobijao priliku

golman Stevanovic - tek treba da se pokaze

Jankovic - nekad je odlican, nekad najgori na terenu, mora bolje

Djilas - ne bih komentarisao, posto igra najvise 2. min po utakmici

Radin - odlican i kao bek i kao zadnji vezni, na par utakmica gde je dobio sansu

 

Po meni i pored ispadanja od Zaglebja, kad ekipa nije znala gde bije, plus bez Leonarda, ovo nam je jedna od boljih ekipa u zadnjih 10-15 godina. Da je Mihajlovic u formi kao prosle godine, na mestu Jankovica, ne bih ja tu nista menjao.

 

Link to comment

Po meni i pored ispadanja od Zaglebja, kad ekipa nije znala gde bije, plus bez Leonarda, ovo nam je jedna od boljih ekipa u zadnjih 10-15 godina. Da je Mihajlovic u formi kao prosle godine, na mestu Jankovica, ne bih ja tu nista menjao.

 

+1

 

Podseća na onaj Đukin tim.

Link to comment

šteta samo što nećemo da ih vidimo u evropi, iz 1 u 1 da će prodati đule tandem, uz blekija koji je već prodat i verovatan odlazak evija to u avgustu više neće biti ovaj tim

- u napadu će đule tandem menjati tavamba i jovanović/vlahović, biće dobro ako oni postignu trećinu golova koje su dala ova dvojica

- na krilima će nas uveseljavati kilavi janković i bivši igrač stevanović a sredinu terena držati aborbeni sporaći marko (nadskoči me svako preko 170cm) jevtović i perolaki kosović....

Edited by gone fishing
Link to comment

+1

sada kada nam obezbedi jake sponzore pa na leto bombaš ivica dovede jedno 8 brazilaca, a kokeza to aminuje povećanjem kvote za strance na 10 ^_^

Link to comment

šteta samo što nećemo da ih vidimo u evropi, iz 1 u 1 da će prodati đule tandem, uz blekija koji je već prodat i verovatan odlazak evija to u avgustu više neće biti ovaj tim

- u napadu će đule tandem menjati tavamba i jovanović/vlahović, biće dobro ako oni postignu trećinu golova koje su dala ova dvojica

- na krilima će nas uveseljavati kilavi janković i bivši igrač stevanović a sredinu terena držati aborbeni sporaći marko (nadskoči me svako preko 170cm) jevtović i perolaki kosović....

 

ovo ako se ostvari bićemo topovska hrana i za slaninare. lepe stvari nam ti želiš, svaka ti čast.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...