Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Izgleda da je prošlo vreme i dovođenja igrača na osnovu DVD, sada se ide na udeo imena u populaciji. Zakon velikih brojeva, jedan Leonardo mora da bude kvalitet.

Link to comment

Evo sta Pantic kaze :D

 

 

DanasConferences14 minutes ago

Glavni problem je što je Leonardo trebao da bude tajna do potpisa ugovora, kao i Gogua i Everton, ali je ovo sve objavljeno kao gotovo, iako nije gotovo, ja nemam drugu reč osim opstrukcije. Pošto je to sve objavljeno, taj turski tim je tamo došao u Rusiju i sada mu nudi tačno duplo veću platu od one koja je dogovorena sa Partizanom, ali to je tim koji ne igra Evropu, pa Partizan još uvek ima neku šansu, ali imajte na umu da je samo objavljivanje ove vesti u svim medijima jedna vrsta opstrukcije transfera. Kako god, danas do 18:00 će se znati na čemu smo.

 

Igraci otputovali na pripreme u Poljsku. U cetvrtak prva utakmica protiv Apoela.

 

http://www.sr.partizan.rs/140308-put-u-poljsku/

 

 

Edited by El Patron
Link to comment

Kad pominjete Ringlaru, kako mu ide u Italiji čiji poziv je godinama strpljivo čekao i odbijao svo zlato i dukate koji su mu bili nudjeni iz Kazahstana, Katara i proklete™ Kine?

Edited by beowl
Link to comment

@Djurdjić

400 hiljada za transfer domaćeg igrača koji verovatno ima i dobru platu? Po meni, mogao se dobar stranac uzeti za taj novac. I naravno, mladji, kako bi se moglo računati na kasniji transfer koji bi bio izvesniji nego sa igračem koji dolazi sa 30.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edited by Segundo
Link to comment

+ je ugovor na samo 2 godine što nagoveštava da đurđić planira da već za 6 meseci, godinu naplati svoje dobre (ako ih bude) igre u pfc-u nekim masnim ugovorom, isto je probao i boža ali avaj...

Link to comment

nek metne 3 u le i 2 cidanima i što se moje malenkosti™ tiče zaradio je svaki cent, sve preko je čist bonus

:fantom:

Link to comment

cvetinović i leonardo su sve dalje od partizana.

 

leonardo je dobio igleda jaču ponudu od kajzerija, a brazilcu se jebe što oni ne igraju u evropi. tomić je nažalost zapenio za njega pa se i ne gleda alternativa što je izuzetno pogrešno. leonardo izgleda nije igrao nikada klasičnu 10-tku već je samo krilni ofanzivni vezni (najviše leva strana), tako da ne vidim razlog zašto se ne juri neki novi "suma" već izrazito i samo isključivo ovaj lik? doduše njegove kretnje u napadu su iz krila ka golu preko sredine, samo što to nije klasična 10. to nije "moreira".

 

kumse, evo ti YT kao što si tražio.

 

 

problem je takođe i sa cvetinovićem. i za njega je tomić zapenio kao june, ne traži alternativu a lans ima pravo preče kupovine, dok je trener lansa tražio od svoje uprave da to pravo iskoristi i dovede ga. s obzirom da je cvetinović zvezdaš i da mu se jebe za grb partizana na koji se ivica iliev poziva, već ga samo ineteresuju pare (što je i logično) epilog je već poznat.

nažalost ne traži se alternativa a ima je, već recimo u kvalitetnijem simiću (igrao za bate borisov) i tu bi ivica iliev mogao da sere o grbu partizana jer je simić partizanovac. međutim problem je tomić koji je kao june navalio na tog cvetinovića a simić ga ne interesuje. na kraju će tu postaviti nekog rajovog jsl livadara i praviće se lud.

 

mnogo nam je bitnije da hitno pronađemo dobrog štopera a pripreme su već krenule. prvi protivnik nam na tomićevu žalost (a na moju sreću) ne stiže iz la valete i jermenije već iz poljske (eventualno bugarske, mada ne verujem da će izbaciti poljake). ispadnemo li odmah, iliev i tomić mogu da pakuju kofere a mi da se spremamo za sezonu 2017/2018.

 

tomić bi trebao da smanji doživljaj i svoju tvrdoglavost. ne možeš da kupiš igrača koji ti je opcija A na toj i toj poziciji? ok, na vreme spremi da "napadneš" opciju B i opciju C pa koja prođe. Tvrdoglavost nikome ništa nije dobro donela u fudbalu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Realno ne može se previše zameriti igraču koji ne pada na fantastičan argument tipa: "Ali znaš, mi igramo™ Evropu. Igramo™ je tamo negde do početka avgusta a ove godine gotovo sigurno ispadamo i ranije. Ne bi valjda to menjao za veću platu kod Turaka?"

Link to comment

jab otišao kod turaka i grickao kikiriki sedeći na svojoj većoj plati prijatno ušuškan u trosedu dok gledam partizan kako se muči u toj isto evropi. normalno momak rezonuje i ništa mu ne zameram

Link to comment

Nek se ugledaju na prezaduzene komsije, ako se necka daj duplu ponudu u odnosu na ruse, pa nek se (u ovom nasem sluacaju Turci) ceskaju sta ih je snaslo...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

Realno ne može se previše zameriti igraču koji ne pada na fantastičan argument tipa: "Ali znaš, mi igramo™ Evropu. Igramo™ je tamo negde do početka avgusta a ove godine gotovo sigurno ispadamo i ranije. Ne bi valjda to menjao za veću platu kod Turaka?"

 

igranje jsl obicno je za stranca koji nema neku drugu bolju opciju, pa ajde da odigra jsl da bi se prodao... bas u taj neki kajzeri. ali ako ga kajzeri hoce odmah, onda stvarno nema razloga za dokazivanjem u jsl.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...