Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

ma i da je za dz dosao opet ne valja. kada god je igrao nikakve koristi od njega nije bilo. izuzetno fizicki slabasan,lako gubi duele, mnogo mulja loptu bez efikasne asistencije napred..ne moze da posluzi ni kao prva linija odbrane razgradnje protivnickih napada. eventualno je dobar za treninge, da popuni broj. vise smo imali koristi od predraga luke nego od njega.

uopste me ne cudi sto su ga grci pustili.samo da ga se otarase.jos ako uspemo negde da ga uvalimo imace i koristi. ceka se neki koblenc.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Lijunardo 1:0

 

Nismo loši.

 

edit: pošibali se na kraju - Tavamba i Bleki razgrću Ruse na buljuke.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Djurdjevic kida, stvarno carski gol. I lijunardo je opet onaj stari, ali ipak najvise raduje cinjenica da je danasnji mec prosao bez zrtava.

Jel vec sad derbi u martu. Gotovi su

Link to comment

Jel vec sad derbi u martu. Gotovi su

 

4 marta. Kako sad stvari stoje bice im to jedan  veoma tuzan rodjendan. Bice 5:1, 6:2 za nas otprilike... Mogao bi i ti da skocis na utakmicu, taman za onaj vinjak sto si kumsa i mene ispalio onomad.  :fantom:

Link to comment

4 marta. Kako sad stvari stoje bice im to jedan veoma tuzan rodjendan. Bice 5:1, 6:2 za nas otprilike... Mogao bi i ti da skocis na utakmicu, taman za onaj vinjak sto si kumsa i mene ispalio onomad. :fantom:

Jbg nema me tad u Bg. Otici cemo kad tad na taj pivovinjak

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...