Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

U 15:00 protiv Levskog live...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rI-qFiZ1M0U

 

 

 

Partizan: Stevanović Nemanja, Bogosavac, Munir, Ćirković, Bošnjak, Jevtović, Kosović, Mihajlović, Jovanović, Đuričković, Tawamba.

  Klupa: Jovičić, Marjanović, Petrov, Damnjanović, Đilas, Ilić, Milenković. Trener: Marko Nikolić Edited by Mark Rothko
Link to comment

Nije morao Nikolic ovoliko da kombinuje, ipak nije ovaj Levski tolika kanta, zaostaju 4 boda za Ludogorecom. Rekao bih da igraju u najjacem sastavu, pogledao sam na tm mozda im je 1 od tih iz prvih 11 na klupi danas, ostali svi igraju. 

Link to comment

Nismo ni mi bili loši u prvom. Onako, solidni. Nema mnogo šansi, dobar protivnik, pripremna...

Klinci Bošnjak i Jovanović fino igraju. Kosović bolje igra ove prijateljske od prvenstvenih. Jeftović, Tavamba, Ćirković... visoki i opasni u prekidima.

Čempi na desnom beku je duplo bolji od Vulićevića

Link to comment

Sad gledam ko je taj talamba, krv ti jebem pa doveli lika koji je dobacio do ukupno 4 gola u kairatu. Onaj naš bačje zabio čitava 3 u drugoj žabarskoj.,,,

 

Koja propast, a pre 10 godina se smejali barkosu i mislili da gore ne može :isuse:

Link to comment

Po vokaciji napadači al ne izraziti. :D

 

Ne brinem se ja za tambalambu, ima tu ko da da gol, a i kod vas puca sve od konkurencije.

 

I jedni i drugi po barem pet spiceva spremnih da istrče.

 

Kod nas barem dva igraju pa je bolji obrt. :D

 

U svakom slučaju sve je to lutrija.

 

Ko je mogao da očekuje da će Djurdjic ovako dobro da odigra polusezonu...

Link to comment

Delimično i da se složim, ali dovlačenje mladog talenta koji je omašio prvi odlazak preko je ipak skroz druga vrsta lutrijanja u odnosu na lika koji je za 27 ljeta dobacio do ovakvog 1 cv-a

 

 
2009–2010 Union Douala
2010–2011 Aigle Royal Menoua
2011–2012 FC Cape Town
2012 Mpumalanga Black Aces 1 (0)
2013 Nitra 14 (3)
2013–2014 Ružomberok 31 (13)
2014–2015 Al-Ahly Benghazi 0 (0)
2015–2016 Zlaté Moravce 19 (11)
2016 Kairat 23 (4)

 

Kakvo je bre ovo pojačanje? Nadam se da je neko makar stavio neke pare u džep, to bi bio manje strašan scenario

Edited by Ruxin
Link to comment

Tavamba je Djurdjevicu dosao kao porucen, jer odvlaci dosta protivnicke igrace, a i dobar je asistent, kad god su igrali zajedno Djurdjevic je punio. El Monir danas nije bio los, nije se onaj crnac iz Levskog naigrao nesto po toj strani. Bogosavac solidan, iako je igrao na poziciji koja nije njegova. Po meni su se i on i Radin tu pokazali bolje nego Vulicevic. 

 

Kljajic, Vulicevic, Milenkovic, Ostojic, Miletic (Monir), Everton, Jevtovic, Leonardo,Stevanovic(Mihajlovic), Tavamba, Djurdjevic.

 

Ovaj tim treba ocekivati, ako ne bude nekih iznenadjenja

 

 

tmt_FKP-LEVSKI_-2-8-2017_01_48388.jpg

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...