Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Mali zna fudbala, ali prica se da je ovako dileja. A kod nas moze eventualno na pozajmicu jery u spaniji igra nesto malo vise od mene. Mocart uveliko najavljuje prodaju Milenkovica danas, cisto da se nastavi tradicija uvaljivanja najvecih talenata cim stigne prva ponuda. 

Link to comment

Da, obicno su poslednji dani prelaznog roka u partizanu rezervisani za stresne situacije. Ili ne kupimo sto smo kao jurili ili iznenada budzasto prodamo nekog kvalitetnijeg fudbalera. Sledeci prelazni rok na leto tipujem prodaju Evertona i Leonarda jer smo "morali". Zamenice ih nase vedete jevtovic I kosovic.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

 

"Ima istine oko ponude Partizana, ali Selta neće da me pusti... Pričao sam sa trenerom Partizana, Markom Nikolićem bila mi je zanimljiva priča, dok su moji agenti pričali sa Ivicom", kaže Dražić za Butasport.

 

potpisi_1.jpg

 

Ugovori sa svima su potpisani na 3 godine.

– Trnić Jovan, golman (1996);

– Vukanić Đorđe, golman (2000);

– Čermelj Filip, vezni (1998);

– Vujanić Lazar, vezni (1999);

– Šehapi Igor, vezni (2000);

– Nović Nikola, napadač (2000).

 

Edited by El Patron
Link to comment

Kako stvari stoje ako Anderleht proda Mbodja, Milenkovic ide tamo

 

 

Krilni napadač Nemanja Mihajlović rekao je pre dva dana da "trenirao kao da ostaje u Partizanu". Međutim, mediji su izvestili da su za njega su zainteresovani klubovi iz Nemačke (Štutgart) i Francuske.


Generalni direktor Partizana Miloš Vazura rekao je "Žurnalu" da je Štutgart spreman da plati najmanje 2,5 miliona evra (plus 10 odsto od naredne prodaje), kao i jedan francuski klub koji bi izdvojio tri miliona evra

"Informer" piše da je za Mihajlovića zainteresovan i Galatasaraj, koji, navodno, nudi 3 miliona evra + 20 odsto od naredne prodaje.

U međuvremenu, otpao je Štutgart, a u igri je francuski Sent Etjen.  

Osim Mihajlovića, i mladi štoper Nikola Milenković je blizu odlaska. Za njega je, navodno, u klub stigla ponuda od 4 miliona evra. A zainteresovani klub je Anderleht.

"Ozbiljan je novac u pitanju, postoji opcija da prodamo Milenkovića", reči su Vazure.

Za realizaciju oba transfera potrebno je da belgijski i francuski klub oslobode mesta u svojim redovima, a to se još nije dogodilo.

Kristal Palas i Lester pregovaraju sa Anderlehtom oko Kara Mbođa i ako "padne" dogovor, Milenković će imati otvoren put ka Briselu.

"Dogovorili smo sve oko uslova sa klubom i sada je potrebno samo da se u njihovim redovima prodajom oslobodi mesto kako bi Mihajlović potpisao ugovor. Sve isto, bukvalno, važi i za Milenkovića", otkriva sportski direktor Ivica Iliev.

Štoper Bojan Ostojić je u toku noći dobio primamljivu ponudu iz Francuske. Iskusnom štoperu Partizana stigla je konkretna ponuda iz drugoligaša Lansa. On, za sada, nema dozvolu da napusti crno-bele.

"Gest Bojana je za svaku pohvalu. Još jednom je pokazao da je vrhunski momak i sjajan sportista. I pored toga što je imao sjajne uslove za prelazak u Lans, odlučio je da ostane u Partizanu jer bi uz odlazak Milenkovića i njegov transfer napravio veliki problem u poslednjoj liniji", naglasio je Iliev.

 

Link to comment

 

potpisi_1.jpg

 

Ugovori sa svima su potpisani na 3 godine.

– Trnić Jovan, golman (1996);

– Vukanić Đorđe, golman (2000);

– Čermelj Filip, vezni (1998);

– Vujanić Lazar, vezni (1999);

– Šehapi Igor, vezni (2000);

– Nović Nikola, napadač (2000).

 

 

 

 

Zašto je Ivica u suknji?

Link to comment

samo da nas kesa ne tuži za 6 meseci za zaostle plate ^_^

- plaćen je 430k €, plata mu je bila oko 30k € mesečno, što će reći da je klub na bušnu kesu izgubio oko 540k :isuse:

Link to comment

samo da nas kesa ne tuži za 6 meseci za zaostle plate ^_^

- plaćen je 430k €, plata mu je bila oko 30k € mesečno, što će reći da je klub na bušnu kesu izgubio oko 540k :isuse:

Kriv je Djura. Objasnili Vuleta i sajko Panta.

Link to comment

Jbg 99% navijaca je pljuvalo upravu sto ga ne dovode jer se nudio, partizanovac je, igrao solidno u LS... ko je mogao da pretpostavi da ce biti takav promasaj. Kad je dosao ocekivalo se da bude glavni napadac, nema opravdanja zato sto nije igrao pre toga, prosao je pripreme za razliku od Djurdjevica kome to nije smetalo.

On je uvek i igrao za neke klubove koji igraju na kontre, mozda se zato i nije snasao. Ovo sto je odigrao je gore od svakog napadaca u zadnjih 10g, lopta se od njega odbijala kao od drveta. Najjace sto pisu komentare po portalima da nije dobio pravu sansu. Dobio je po meni i vise nego dosta da pokaze sta zna, a jedino sto je uradio je asistencija za Leonarda i gol protiv Radnickog koji ne zna ni on sam kako je dao, ledjima.

Vise smo srece imali sa bivsim ciganima, nego velikim grobarima

Edited by El Patron
Link to comment

Kljajic, Vulicevic, Milenkovic, Ostojic, El Monir(Miletic), Everton, Jevtovic, Leonardo, Stevanovic(Mihajlovic), Tavamba, Djurdjevic.

 

Ovaj sastav verovatno pocinje na prolece, mozda odu Mihajlovic i Jevtovic, ako im nadju neki klub.

Pogledao sam sastav Zvezde Adasevic je stavio na zvezdinoj temi, rekao bih da smo sigurno jaci u odbrani i u napadu.

Mislim da Milenkovic i Ostojic mogu da nose u zubima Le taleka i Frimponga, a bekovi su tu negde, zavisi kako se pokaze El Monir.

Djurdjevic je po meni klasa iznad ostalih napadaca u jsl

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...