Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Nije imao sta da pokaze danas, nije bilo dobrih lopti za njega i Djurdjevica u prvom poluvremenu. 

Imao je jednu asistenciju za Djurdjevica kad mu je ponisten gol i jednom je pretrcao jednog Slovenca, ali su ga izblokirali kad je asistirao Djurdjevicu. 

 

Edited by El Patron
Link to comment

Bio je dobar svaki put kad je dobio sansu, jedino je bio slabiji protiv Backe kad je poceo iz pocetka za vreme Tomica, ali su onda svi bili losi.

Ima dobar centarsut, sto bi mogli da iskoriste Djurdjevic i Tavamba, za razliku od Jankovica koji zadrzava loptu previse, ali verovatno ce Alen dobijati prednost, ako ostane. Stevanovic je spreman fizicki, samo cini mi se da uvek ima potez vise ili se zalece na 3 igraca bezveze.

Juce sam bas gledao, napravi dobar potez ima otvoren prostor za sut ili centarsut, a on se zavlaci u gol-aut i gubi loptu. Derbi je odigrao dobro, bio je mozda i najbolji igrac na terenu.

 

Bosnjak bi mogao da bude prijatno iznenadjenje, na prolece ako dobije priliku, nije fizicki poput Milenkovica, ali igra stvarno smireno.

Djordje Jovanovic je isto dobar, cini mi se bolji od Vlahovica. Mozda je i bolje sto ne dolazi Vujadinovic, za nasu ligu su dovoljni Milenkovic i Ostojic, uz rezerve Cirkovica, Bosnjaka, a i Miletic tu moze da uskoci. 

Konacno i neki defanzivci iz Partizanove skole.

Edited by El Patron
Link to comment

Dobro je to sto ima bas veliku glavu, dominirace u skoku. Vlahovic ne putuje na kipar, izgleda d je povreda ozbiljnija nego sto su tvrdili. Tamo igramo sa : 

 

poljska Korona i nemački Kikers Ofenbah (2. februara, dve utakmice), litvanski Atlantas (4. 2.), bugarski Levski (8.2.), ruski Ural (11. 2), dok će posle odustajanja APOEL-a rival 6. februara biti jedan ukrajinski tim.

Link to comment

Mislim da treba prodati Vlahovica, ako postoji neka dobra ponuda za njega. On tesko da ce moci nesto da donese u narednih godinu ili dve, vise od toga tesko da ce biti u Partizanu. Do sad nije pokazao ne znam sta. Tu je i Dj. Jovanovic koji je pokazao po meni vise od Vlahovica, a imao mnogo manje prilika.

 

 

 

Link to comment

Čudna priča za malog, od dolaska do bljeska pa sivila. Nikolić je nešto spominjao da je specifična situacija sa njim, šta se tu desilo ko će ga znati.

 

Bila mi je želja da gledam njega i judu žileta zajedno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...