Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Kakve veze ima otkad je vest, tehnički je tačna - babo će se svakako uskoro vratiti u partizan, čim mu dune. Samo da odmori mučenik malo dušu :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

sad sam se setio da je onaj krmak vazura rekao da "evropa nije prioritet". tako je i delao, potrudio se i da nam ne bude prioritet.

 

pa dobro, možda je i bolje ovako. svestan si da si pod SNS okupacijom, čak i da te puste u evropu podguzna muva vučelić bi odmah u junu prodao evertona, leonarda, đurđevića i milenkovića i na tacni predao novac vučiću.

 

sve je to normalno kada si pod okupacijom, kao barselona pod frankom...

 

:ajde:

 

okupacija, franko, pravda i nepravda. fali ti samo hitler i holokaust.

 

jedino sto je pravda je sto je mafijaski klub izbacen iz takmicenja. jos kad bi izbacili i drugi mafijaski klub iz komsiluka, pa da nazdravim.

Link to comment

:ajde:

 

okupacija, franko, pravda i nepravda. fali ti samo hitler i holokaust.

 

jedino sto je pravda je sto je mafijaski klub izbacen iz takmicenja. jos kad bi izbacili i drugi mafijaski klub iz komsiluka, pa da nazdravim.

:ajde:  :ajde:  :ajde:

 

zaobiđi me.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pantara optimista

 

Sad sam došao sa stadiona, idu ubrzo intervjui sa Vučelićem i Vazurom, ima tu nekoliko tačaka po kojima ova odluka ima probleme, obrazloženje po kome je ovo treća kazna u pet godina prosto nije tačno, ovo je treća kazna u šest godina ili druga kazna u pet godina, tako da ta kazna iz 2011.godine ne može da se računa ako se pravi petogodišnji presek, taj presek ako se računa 2016.godina počinje 2012.godine, a zvanično obrazloženje za oštru kaznu je što je ovo treća kazna u pet godina. Ukratko, oni uopšte nemaju sumnju da će ovo da bude rešeno, samo prenosim ono što sam video kroz razgovor pre intervjua, čekaju danas da im advokatski tim dođe, ali koliko razumem nakon današnje uplate ovih dugovanja i ranije poslatog reprograma poreza, do kraja januara bi ovo sve trebalo da bude rešeno u korist Partizana. Prenosim šta sam danas čuo, mimo intervjua, uopšte nisu uznemireni, ne deluju uplašeno, sve se radi kao da nikakve odluke UEFA nije bilo, tim ide na pripreme, Iliev radi na prelaznom roku. Odluku su dobili 21.decembra, žalbu CAS predali 30.decembra, danas je sve plaćeno to se šalje u UEFA i u CAS, koliko razumem Vazuru, taj iz UEFA što je kao rekao da Partizan i da uplati biće izbačen uopšte nije nadležan za ta pitanja tamo, Vazura se čuo juče sa ljudima iz UEFA, to je izgleda Blic po starom običaju nastavio svoj specijalni rat protiv Partizana, taj Lars Kristofer koji se kao javio Blicu da ispred UEFA objavi kako je Partizan definitivno izbačen uopšte nije portparol UEFA, portparol UEFA je Pedro Pinto, to je fake news nešto u stilu pokidanih ukrštenih ligamenata Nemanje Bezbradice. Ja na Google pretrazi uopšte i ne mogu da nađem da bilo koje spominjanje Larsa Kristofera i UEFA u istoj rečenici postoji osim u vesti Blica.

 

Link to comment

šta je sve ovde napisano sunce ti jebem

 

mislim na ovaj citat iznad

+1

Pantic kao da je na nekom spidu ili pejotlu.

Kakvo panicno pokusavanje ublazavanja damage control-a. Prso je kao dinja.

Link to comment

Ne znam da li je telegraf ovde zabranjen, ali pogledajte na sajtu kakav je intervju tamo dao ilijev. :lol:

Pokazna vežba kako profesionalac reaguje. "Ako u julu ne budemo igrali u Evropi, e tada ćemo pričati o odluci UEFA."

Link to comment

Vucelic I vazura napokon priznali da smo kaznjeni.

 

Vecernje novosti.

 

Naravno, trabunjaju da ce se zaliti bla bla bla...da se otkloni nepravda kenj ser...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...