Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Championship News javlja da nam se vrće Stojke.

Hvala Deda Mraze.

Još jedan sličan Moreiri i desni bek koji zna lopte, pozadi brije, a u napad se ubaci i centrira... i to je to što se tiče fudbalskih želja.

Link to comment

ma ništa od toga. krenule su te transferske patke... evo puni portali vestima o paločeviću i njegovom prelasku iz vojvodine u partizan. naravno ništa ni od toga..

 

edit: evo ti i potvrda o stojkoviću:

 

 

 

U utorak je odjeknula vest da Vladimir Stojković napušta Notingem Forest i da se vraća u Partizan.

Za sve je "kriv" engleski tviteraš, koji je na poznatoj društvenoj mreži podelio svoja saznanja ili želju. Dovoljno da se među navijačima Partizana raspali mašta i da novinari potegnu svoje veze kako bi proverili informaciju. U Partizanu su rekli da su za sjajnog golmana vrata u Humskoj uvek otvorena, ali da nije realno da se Stojković vrati.
 

 Čelnici crno-belih su, takođe, naglasili da nisu kontaktirali bivšeg golmana.

Nedugo zatim javio se i popularni "Stojke", koji je za rekao: "U Beogradu sam privatno. Došao sam da završim neke poslove i verujete mi da sam i sam bio iznenađen kad su počele da se šire informacije o povratku u Partizan. Da razjasnim: o tome ni sa kim nisam pričao. Stvarno", rekao je reprezentativac Srbije.

Stojković je priznao da se u poslednje vreme promenio njegov status u Notingemu.

"Već sutra se vraćam za Englesku. Moj status se promenio posle nekoliko poraza, trener je odlučio da malo rotira ekipu, što je sasvim normalno i prirodno kad ne ide. Nažalost, vezali smo četiri neuspeha, ali verujem da za Notingem dolaze bolji dani", podvukao je Vladimir Stojković.

http://mondo.rs/a970298/Sport/Fudbal/Vladimir-Stojkovic-Partizan.html

Edited by BlackGeorge
Link to comment

e jebi ga sad, ispadoh partibrejker :(

 

 iskreno, ne bih imao ništa protiv da dođe ili lukač ili stojković, svejedno mi je ko od njih dvojice, samo da prodamo negde kljajića.

Link to comment

lijunardo protiv metalca, đuričković protiv bačke i đurđevićev treći čuki su za :Hail:

 

lijunardo zlatna kopačka za polusezonu, đurđeviću srebrna, a blekiju milenkoviću bronzana

upravo tako. potpis. :Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...