Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

ovde se joksa uzima kao reper. ej bre joksa

isto kao da je neko napisao, čitao sam u bliczu

 

i sad će kao oksimiron, da se ponavlja da lijunardo :Hail: ima preko pola miliona €($) platu

 

joksa

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Apsolutno nameravam da preskacem tvoje postove al vidim da si se potresao pa cu ti posvetiti par reci.

 

Pricamo o jedinoj cifri koja se pominje u medijima. Naravno da niko od nas ne zna da li je ta cifra i tacna...

 

oksimiron

 

pretpostavljam da si hteo da kazes aksiom

 

Izvinjenje sto sam ti s uopste i obratio. Ne nameravam to da cinim u buducnosti.

 

edit: btw i za sve ostale cifre su nam mediji bili izvor pa stvarno ne vidim sto je sad famozni Joksa nepouzdaniji od ostalih. Doticnog sam samo zapamtio kao vojnika aktuelne uprave pa samim tim i verujem da ima dobar info od njih. Kao sto i Darjan ima dobre info kod nas

Edited by katamaran
Link to comment

nemoj se praviš blesav

izvori :rolf:

bar se ne informišem preko mocarta, hotsporta i informera

 

verovatno ima za kiflu, za jogurt nisam siguran

:(

Link to comment

izvori :rolf:

bar se ne informišem preko mocarta, hotsporta i informera

 

A gde se to pouzdanije informises? Agatonovic?

 

koliko se secam jednom ti Kurir nije bio dobar izbor pa si ponudio nekog gagi baticu tviterasa kao pouzdanog. Kurir je realno govno al je od kojejkakvih batica i sekica ipak ozbiljniji izbor.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam sad guglao "leonardo partizan plata" i prvo što mi je iskočilo je naslov "partizan ne zna šta će sa parama". Informer izvor.

 

Jel to pouzdano?

 

Edit - a stvarno, gde piše taj joksa?

Edited by Ruxin
Link to comment

Apsolutno nameravam da preskacem tvoje postove al vidim da si se potresao pa cu ti posvetiti par reci.

 

Pricamo o jedinoj cifri koja se pominje u medijima. Naravno da niko od nas ne zna da li je ta cifra i tacna...

 

 

pretpostavljam da si hteo da kazes aksiom

 

Izvinjenje sto sam ti s uopste i obratio. Ne nameravam to da cinim u buducnosti.

 

edit: btw i za sve ostale cifre su nam mediji bili izvor pa stvarno ne vidim sto je sad famozni Joksa nepouzdaniji od ostalih. Doticnog sam samo zapamtio kao vojnika aktuelne uprave pa samim tim i verujem da ima dobar info od njih. Kao sto i Darjan ima dobre info kod nas

A gde se to pouzdanije informises?Agatonovic?

 

koliko se secam jednom ti Kurir nije bio dobar izbor pa si ponudio nekog gagi baticu tviterasa kao pouzdanog. Kurir je realno govno al je od kojejkakvih batica i sekica ipak ozbiljniji izbor.

aj se potrudi i ne obraćaj mi se više

nije loše kao vežba karaktera

Link to comment

Sa zadovoljstvom. Ako sam vec i posrnuo pa ti se obratio onda je red i da zavrsimo pricu koju smo poceli

 

Ubuduce ne nameravam da ti se obracam a ti nemoj ni da komentarise moje pisanje i svima lepo. Sportski pozdrav

 

Ne boj se, niko moje pisanje ne shvata kao oksimoron...

Edited by katamaran
Link to comment
Sa zadovoljstvom. Ako sam vec i posrnuo pa ti se obratio onda je red i da zavrsimo pricu koju smo poceli

 

Ubuduce ne nameravam da ti se obracam a ti nemoj ni da komentarise moje pisanje i svima lepo. Sportski pozdrav

 

Ne boj se, niko moje pisanje ne shvata kao oksimoron...

hval milom bogu

jedan smarač manje

:Hail:

Link to comment

Edit - a stvarno, gde piše taj joksa?

Mozzart.

 

Isticao se afirmativnim tekstovima o aktuelnoj upravi i pljuvanjem svih koji im nisu po volji (opozicija, Zivkovici..)

 

Kao sto Darjan tamo pise o Zvezdi, tako se Joksic bavi Partizanom.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne čitam to otkad su skroz sjebali app, ali nemam ni trunku sumnnje da je pola milke apsolutno proverena informacija

 

Edit - a i na vreme su provalili da grof nema pojma :Hail:

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...