Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

A što su onda dovodili Nemanju Stevanovića? Samo bezveze prave gužvu.

pa da bude rezervni golman. prvo kljajicu a sada nekom drugom ako kljajic bude prodat.

medjutim ako taj koji bude dosao bude gori od lukaca, eto njega na golu.

Link to comment

Plus moramo da dovedemo bar jednog hard kor navijaca komsija po prelaznom roku, to je neko pravilo u novom statutu. 

 

 

Il capitano potpisao novi ugovor  :Hail:

Vidim da ce Leonardo da dobije i povisicu na onih 500k da bi ostao i za kvalifikacije. Ima se, moze se...

 

Sa druge strane gledaju da oteraju sve ispod karioka po plati (I Everton dobija raise). Realno njih dvojica jesu pola tima ali ce tek sad biti vesela situacija u svlacionici

Edited by katamaran
Link to comment

jokso, ti li si?

 

ne gledaju da oteraju sve ispod karioka po plati vec samo ove koji imaju masnu platu, a nista ne igraju. kao sto je djurdjic. koga verovatno i mogu nekom u skandinaviji da uvale za par stotina evra.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Vidim da ce Leonardo da dobije i povisicu na onih 500k da bi ostao i za kvalifikacije. Ima se, moze se...

 

Sa druge strane gledaju da oteraju sve ispod karioka po plati (I Everton dobija raise). Realno njih dvojica jesu pola tima ali ce tek sad biti vesela situacija u svlacionici

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi. Nemam nikakav problem sa tom idejom, pogotovo sto planiraju da prodaju ove koji imaju jake plate i koji bi mogli nesto da kenjaju (Kesa, Bugarce, Alen, pa i Neca). Ne verujem da ce nesto da se bune Bogosavac, Vlahovic i Milenkovic, doduse i bleki je dobio povecanje. 

 

Druga je stvar sto ja njima ne verujem ni da kazu da je sutra utorak. Bojim se da ce prodati bar jednog od brazilaca.

Link to comment

jokso, ti li si?

 

ne gledaju da oteraju sve ispod karioka po plati vec samo ove koji imaju masnu platu, a nista ne igraju. kao sto je djurdjic. koga verovatno i mogu nekom u skandinaviji da uvale za par stotina evra.

Joksa je na prs' u dupe sa Ivicom pa verujem da ima pravi info oko plate. Mislim da ga nikad nisu ni demantovali za cifru.

 

Danas sam nesto citao u njegovom tekstu da otprilike misle da se rese par igraca koji su odmah ispod ove dvojice po plati. Ako im prodje plan zaradjivace poprilicno vise od ostatka tima. Cinjenica je da i vrede vise od ostalih al kolko ce posle biti popularni...

 

Za koliko bre igraju ti stranci kod nas? Ja sam mislio da je nekih 400k maksimum

Mislim da je do ove godine bilo 200-300k maximum. Eventualno je Moreira u Partizanu imao vise.

 

Sad po svemu sudeci Leonardo ima 510k plus hoce da mu povecaju a nas Kanga valjda ima 400k dok su ostali valjda 200-300

 

edit: Joksa o povisici

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/otvorila-se-uprava-partizana-leonardo-i-everton-dobijaju-povisicu/154966

Edited by katamaran
Link to comment

Koliko mene pamcenje sluzi Moreira je imao 400k, zato su i propali pregovori prvi put dok nije dobio kintu koju je trazio.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Aj mi makar pokušavamo da se što manje obrukamo kad nam aca obezbedi titulu i evropu, ali da se tako arče narodne pare na ikebanu...bruka :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Koliko mene pamcenje sluzi Moreira je imao 400k, zato su i propali pregovori prvi put dok nije dobio kintu koju je trazio.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Ne secam se o kojoj kinti se pricalo al se secam da je na kraju teran zbog visoke plate

Link to comment

Nesto su mi cifre ostale u glavi, nudili su mu 240k prvi put, pa ih je on glatko odjebao i zapalio nazad, pa su na kraju popustili.

 

To posle sa teranjem je svinjarija i bruka za klub.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...