Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

:Hail:  još malo veći font pliz. zaslužio je. :Hail:

 

naravno da ostaje, uprkos željama nekih crveno-belih novinara koji jedva čekaju da mu vide leđa. a znamo i zašto  :fantom:

 

kao što sam ranije objasnio, pomalo "opraštajuća" poruka je što ide u brazil, na suđenje povodom saobraćajne nesreće, pa nije ni on siguran da li će se vraćati jer može da zaglavi u zatvoru.

 

koga ne mrzi može to sve da pročita na njegovom instagram profilu. sve je jasno, ali valjda se dokoni novinari nadaju da navijači ne čitaju njegov profil i da ne znaju engleski. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Neki pisu da su danas neke novine objavile da dolazi Nemanja Tomic umesto Leonarda, mislim da bi nam dobro dosao umesto Stevanovica, bar za nasu ligu. Jeste da ima stomak, ali je majstor fudbala. Za jsl bunkere je CR.

Najbolji igrac te sezone kad je Miljkovic sjebao stvar protiv Genka

 

 

Znam da je vecina protiv njega, samo mislim da bi bio bolji od Stevanovica, ako bi ga doveli kao njegovu zamenu.

Edited by El Patron
Link to comment

Neca EL MAGIKO :D

 

Koliko se dobro obradovao Kovinjalo jujuju..

 

Krila su nam pokrivena, samo da se mali Mihajlović opasulji.

 

U odbrani promaja :D

 

Mada dok krpe jevtovic i EVERTON ok smo i sa ovim sto imamo

Link to comment

neeee

:o

 

 

tu je janković i onaj đuričković iz radničkog, to sa tomićem je fantazija burek novinara

 

Ma nema od Tomica nista, samo sto je za Jankovica Babovic licno, Jankovic mi se svideo na pocetku, ali ovo sto sad igra je sramota.

Djurickovicu bih dao sansu.

Realno je Tomic po partijama u Partizanu vise zasluzio da igra u Italiji od Ninkovica, a eno Ninkovic sasvim solidno igra, juce je asistirao Lazovicu za gol.

Dao 2 gola Genku, 1 Interu, donosio dosta puta pobede posle posle prekida protiv bunkerasa, razbio sam Zvezdu, onda kad je asistirao Dijari za prazan gol. Da nije stangirao jednu sezonu, posle one koju je razbio, slicno kao Mihajlovic sada, igrao bi sigurno i on neku jacu ligu od Turske.

Pejcinovic jos ne zna sta ga je snaslo 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NHU9meGc0Mo

 

Po meni nije neka promaja u odbrani, Milenkovic i Ostojic igraju sasvim dobro, a dolazi sigurno jos jedan stoper. Jedino neko umesto Vulicevica treba, ne verujem da ce traziti zamenu Mileticu.

Edited by El Patron
Link to comment

ajmo malo ozbiljnosti, molim vas. kakav bre tomić, ko je plasirao tu glupost? :lol:

 

slažem se za jankovića. šut u bulju i nazad u atinu. taj je gori i od onog crnogorca, kako beše? stjepanović? onaj zvrk što trči a ništa konkretno ne učini?

 

 

Ljudi.... posle dolaska LEONARDA nema više idenja unazad. Samo napred. Kvalitet kao Leonardo i ako bocnemo još bolje od toga. ne idemo unazad, s konja na magarca. prioritet nam je da se plasiramo u grupe lige evrope da bi dobili neke pare. ono ispadanje u avgustu mora biti samo incidentna situacija a ne pravilo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nemanja Pojmic.  :lolol: Bila je svojevremeno na Vukaljiji definicija merne jedinice za beskorisnost - 1 Neca. 

U jednom momentu su u Genclerbirligiju u isto vreme mislim bili on, Lekic, Raca, Karleusa i jos neki ovdasnji balvan, najbolja transfer politika ikada.  :Hail:

Link to comment

Izgleda da ce Haruna u Zvezdu, videli i oni da Ivica dovodi pojacanja bez greske

 

Da se razumemo, znamo svi da se isti igrači nude i zvezdi i partizanu. Pa ko se upeca..upeca... Da je stvarno njega Iliev jurio ne bi se znalo do prvog dana prelaznog roka koga on hoće. To su te bombe, everton, gogua, leonardo...tek pred potpis se saznalo da će u Partizan (dobro, oko leonarda je bilo malo zatezanja zbog trabzona koji je nudio slične pare).

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...