Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Lijunardo   :Hail:  Joga bonito

 

 

Imamo 4 jako ozbiljna igrača... Lijunardo  :Hail: , Everton, Đurđević i Bleki. Bio bi i Mihajlović da se nešto nepojmljivo s njim nije naprasno desilo. 

Obavezno za proleće dobar golman, desni bek i jedan moreiroliki  igrač sredine terena.

Link to comment

Leonardo :Hail:

 

Na instagramu se zahvaljuje svima i pozdravlja nas sve. :)

Kaze da sada mora da ide u brazil da resi probleme koje ima...mislim da je to u vezi sa saobracajnom nesrecom sa smrtnim ishodom. Pretpostavljam da ima zakazano rochishte sudjenja..

 

Sad kad zaglavi u zatvoru i ne vrati se :(

Link to comment

Lijunardo   :Hail:  Joga bonito

 

 

Imamo 4 jako ozbiljna igrača... Lijunardo  :Hail: , Everton, Đurđević i Bleki. Bio bi i Mihajlović da se nešto nepojmljivo s njim nije naprasno desilo. 

Obavezno za proleće dobar golman, desni bek i jedan moreiroliki  igrač sredine terena.

 

Desilo se da smo prestali da igramo nebitne utakmice a počeli da igramo malo bitnije. Odjednom niti je Mihajlović Ronaldo niti je Božinov, pa bilo koji igrač koji može da da gol. Nije Milenković u toj kategoriji.

Edited by theanswer
Link to comment

Vratiće se valjda, šteta bi bila da ga gledamo samo pola sezone.

 

Koja je kučka taj ceo pristup građenju tima i siromastini, ubili be one kurcave slovake da se igra sledeće nedelje npr.

 

Ja sam za jednog centralnog mesara valjanog, mladog desnog beka i neki ortak od Everton + Leo komba iz Brazila. Neki Levertinjo i joga bonito.

 

15pobeda I dve nerešene, spavaš li mirno Ivane Tomiću, nabijem te.

Link to comment

da je leo došao 15 dana ranije (tj kada je i potpisao ugovor) čitava sezona je mogla da dobije potpuno druge obrise, verovatno bi prošli 3 najbolji tim poljske i u prvenstvu imali kix ili 2 manje

- ali opet tomić bi bio oteran tek u sept./oktobru pa bi stanje na tabeli možda bilo i gore nego sada :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...