Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Opaaa mitrov drveni advokat. Hahaha, jesi li ga bese ti stalno kritikovao da nije za a tim? Ili sam te pomesao sa nekim drugim? :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Bolji od Mitra... :lolol:

Neka ljudi ne sprdajte se...

kolko sam ukačio priča se o potencijalu đurđevića

 

đurđević je bolji tehničar i opasniji je od mitra kada dalje od gola, mitar ima divovsku snagu da se hrve sa bilo kojim cb-om u evropi, bije glavom...

Link to comment

Ja rekoh kumari da bi mogao biti bolji od mitrare kad je onomad igrala repstacija, ali sam bio pod utiskom da je mladji par godina od njega.

Pošto nije, isto su godište, malo je neozbiljno da tvrdimo da čovek koji je za svoje 22 godine uspeo samo u srbiji bolji. Kakav god da je mitar zaradio je makar taj transfer 15 milki još odavno. Meni se svakako više sviđa taj tip napadača, ali morao bi da pogodi sledeći odlazak preko ako misli da pravi nešto ozbiljnijie od karijere.

Edited by Ruxin
Link to comment

Opaaa mitrov drveni advokat. Hahaha, jesi li ga bese ti stalno kritikovao da nije za a tim? Ili sam te pomesao sa nekim drugim? :D

Moguce, ali to je bilo prije 2 godine. Igraci napreduju...

Link to comment

Ja rekoh kumari da bi mogao biti bolji od mitrare kad je onomad igrala repstacija, ali sam bio pod utiskom da je mladji par godina od njega.

Pošto nije, isto su godište, malo je neozbiljno da tvrdimo da čovek koji je za svoje 22 godine uspeo samo u srbiji bolji. Kakav god da je mitar zaradio je makar taj transfer 15 milki još odavno. Meni se svakako više sviđa taj tip napadača, ali morao bi da pogodi sledeći odlazak preko ako misli da pravi nešto ozbiljnijie od karijere.

meni raksin otvori oči

:)

Link to comment

Uroš Đurđević:

 

Imao je poruku za sve oni koji su verovali u njega, ali i za one koji nisu. 

"Naravno, tu su bili i ljudi koji sada vode moju karijeru i koji su ludački verovali u mene, iako je bilo i onih zluradih koji su rekli da nisam dobar igrač, da sam problematičan. Nažalost tih ljudi, izabrao sam pravi klub, imam stručni štab koji me poštuje, hvala Bogu igram dobro, dajem golove, Partizan diže formu".

 

http://mondo.rs/a964120/Sport/Fudbal/Uros-Djurdjevic-najbrzi-gol-u-istoriji-Superlige.html

Link to comment

Oprc.

 

Dva drugačija špica al bi bila bomba gledati ih u tandemu.

 

Ova zima će nam dati dosta odgovora, imamo li nadu za titulu ili ne.

 

Ne bih da ti kvarim optimizam, ali ne.

Link to comment

Promenice se dosta igraca u oba tima a kod nas po svemu sudeci i trener tako da je bespredmetna prica o sansama pre kraja prelaznog roka.

 

 

priceVucic, Cia, vanzemaljci.... me ne zanimaju tako da unapred molba onima koji bi na tu temu da nadju drugog za grudvanje

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...