Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

:rolf:

 

gde ti živiš đorđije

:(

 

Što? Zar nije pokazao da je bolji i od Mitrare? Ja mislim da jeste. Njegov nepoziv u reprezentaciju se više ne može obrazložiti nikakvim praznim rečima.

 

Mesto mu je u A reprezentaciji.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Đurđević veliki majstor fudbala. :Hail:

+1

nekako je, potpuno nezasluzeno, ostao u senci leonarda - otkad je dosao i malo usao u formu, mi izgledamo kao potpuno drugi tim. mnogo smo opasniji s njim na terenu, da je igrao u ns npr, imao sam siguran da bi dobili vojvodinu. rispekt za ovo sto radi dosad  :Hail:

Link to comment

+da je igrao u ns npr, imao sam siguran da bi dobili vojvodinu.

još neko je to znao

:fantom:

 

 

inače +1 za sve oko đurđevića, posle jovetića prvi igrač koga imamo u špicu a da ima influencu™ na ceo tim

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ih... a kleo?

 

elem, ne bih se ja toliko zaletao sa đurđevićem i repstacijom, mislim "bolji je od mitrovića"... ok je sve za sad, super igra, efikasan je, samo da vidimo je li kadar da bude konstantan i da se redovno pojavljuje kad je bitno (mitar je dao gol u zagrebu još kao klinjo, pa francuzima, pa sad 2 austriji, jedan velsu...)

Link to comment

ih... a kleo?

 

elem, ne bih se ja toliko zaletao sa đurđevićem i repstacijom, mislim "bolji je od mitrovića"... ok je sve za sad, super igra, efikasan je, samo da vidimo je li kadar da bude konstantan i da se redovno pojavljuje kad je bitno (mitar je dao gol u zagrebu još kao klinjo, pa francuzima, pa sad 2 austriji, jedan velsu...)

 

Mitrara je sada dobar, u zadnjih par meseci. Ali pre toga je bio daleko od toga da bih ga uopšte zvao u A tim.

Link to comment

ih... a kleo?

 

 

on mi je i bio na pameti i nekako sam mišljenja da kleo nije imao toliko uticaja na igru celog tima, na rezultate da, ali ne toliko na igru. nije ga mnogo bilo u vezi™ i odbrani. više je bio solo striker uzme loptu i boom, uglavnom u mrežu. ta sezona kad smo ušli u lš, ušli smo samo i isključivo zbog njega tj. njegovih golova.

dobrom igrom đurđevića benefit ima igra celog tima

Link to comment

Kad je to Mitar dao gol u Zagrebu?

ili je to bilo u BG? nije mnogo ni bitno, poenta ostaje ista.

 

at kums

 

šta znam, meni kleo udžbenički primer špica sa uticajem na ceo tim

Link to comment

verovatno sam i ja stekao utisak jer mu je ta sezona bila nestvarna. uzme loptu, izlomi jednog, dvojicu ili koliko ih je već ispred zategne praćku i gol

 

mila majko kakav je to igrač

:Hail:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...