Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Ne menja se slika najpotcenjenije legende Partizana.

Inace na onom forumu koji ima suprotne informacije od onog Agatonovica, oni pisu da on laze, a on da oni lazu, pustili su buvu da se pregovara sa nekom bombom iz juzne amerike. Igrao u evropi, a niko ne zna ime osim Ilieva i par njih. Samo da se ne ponovi Ivanic, Kavenagi, VDV i slicni.

Link to comment

hahahaha babinjo legenda, pa taj sa 29 godina ne može da nadje klub godinu dana

:lolol:

 

ostoja je dobar, mada bi mi prvi pik uvek bili bleki i slovenac

Link to comment

Pa ne moze da nadje jer i ne trazi, ne igra se coveku vise.

Slazem se za Milenkovica, ali ne vidim kako kiksara Balazic moze da ti bude prvi pik, kao da ga nisi gledao ove sezone...

Ostojicu je mana sto do sad nije igrao nigde osim u Srbiji i sto ima vec 32 godine, do sad sto je odigrao nije imao skoro pa ni jednu vecu gresku, bar se ja ne secam, deluje mi mnogo sigurnije od Balazica.

Mislim da je za klupu ako se dovede bolji stoper od Balazica sasvim dobro resenje, iskusan je, ne buni se ako greje klupu, a i plata mu je mala.

Edited by El Patron
Link to comment

Babinjo se sada valjda bacio u politiku. Bio tamo u nekom glavnom odboru sns kada su pravili onu izbornu skupstinu...bio u gro planu na kamerama.

Ako. Neka mu je sa srećom.

 

Što se tiče brazilskih bombi, šta reći osim da bih voleo da bude nešto kao leonardo, a ne kao ivanić. Valjda se ivica opametio.

Link to comment

Dijara -

 

 

 

32 godine su iza tebe.Koliko još fudbal planiraš da igraš i da li si razmišljao o Beogradu i Partizanu kao nekoj krajnjoj destinaciji tvog fudbalskog puta?

 

-.Planiram da igram bar još nekoliko godina,sve dok mogu,a Partizan bi mi uvek bio opcija ukoliko bude bilo mogućnosti ili pogodne situacije za to.

 

 

 

Kako bih voleo da Dijara jednog dana bude Ilijev umesto Ilijeva... ima veze u Senegalu, Turskoj, Portugaliji, razvije skauting službu za Afriku, ma milina.

Ih...

Link to comment

Neki portali sele Lijunarda u Sent Etjen u januaru. Veza - Ćure.

 

A Kosovića ne sele tamo? Prvo Kosović i Jevtović. Polako za Leonarda, tek je stigao. Neka guli dve godine, lako ćemo za prodaju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

"Dolazak u Partizan je najbolja odluka u mom životu i ovaj klub, sa sjajnom istorojom, zauvek će biti deo mog života i mog srca. Hvala svima na podršci, posebno navijačima kojima dugujem svo poštovanje ovog sveta. Daću sve od sebe na ove dve poslednje utakmice".

 

 

 

"Ne, ne, sve je u redu. Video sam i ja to, pričao sam sa Leonardom i shvatio sam tu njegovu poruku baš onako kako je i napisana. Ovo je bio njegov način, njegov gest da se zahvali svima u klubu, posebno navijačima za podršku i da pokaže da mu je ovde lepo, da se 'pronašao', da izrazi emociju".

 

Dakle, on ostaje?

 

"Da, da, on nam je mnogo važan", odgovorio je Iliev.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...