Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Kljajic ne kraju vikao ''tako je bre''. Ne verujem da je to rekao zbog 0-0, vec zbog toga sto je pre toga skinuo zadnju sansu Malbasica.

Kad u NS ne iskoristis onakve prilike, tesko je do 3 boda. Leonardo danas previse nervozan, videlo se da mu je stalo da postigne gol, ispod je nosio dres Sapekoensea, steta sto je pogodio precku u 91.

Edited by El Patron
Link to comment

Gledao sam samo prvo. "prava prvenstvena" :) leonardo je dobar i kad mu ne ide. Bas ste dobro pazarili...

 

S druge strane bozinov je potpuna misterija. Na momente mi deluje vrhunski, odlicno razmislja, sjajno se krece a onda kad mu ostane da rutinira on napravi amatersku gresku. Onaj promasaj je za rad sa psihologom. Cudi me da nisu to probali... Bez zezanja. Doduse on da je to mogao da resi ne bi bio ovde negu epl... Ko da imas neki vrhunski auto al mu ne radi motor...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

lol pa već je apsolvirano da je bugarska prevara koja daje golove samo u malim tekmama, u 13 mečeva sa državnim projektom, vošom i čukom ima fantastičan učinak od 1 i slovima jednog gola uz evropski učinak koji je duplo golo na njegovom kontu

- simpatičan je kao lik ali kao golgeter je podbacio jer ne daje golove kada je najvažnije...

Edited by gone fishing
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...