Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

+2

 

možda i nije toliko smešno, samo ako si stekao sud na osnovu pisanja blicza

 

Da, dobro primećeno ali skoro nikad rečeno. U tim novinama je bio toliki hajp oko Kantaija kao da je u najmanju ruku Maradona u pitanju. A u stvari se radi o malo boljem fudbaleru od Babovića (neka izvine El Patron :D ).

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Da, dobro primećeno ali skoro nikad rečeno. U tim novinama je bio toliki hajp oko Kantaija kao da je u najmanju ruku Maradona u pitanju. A u stvari se radi o malo boljem fudbaleru od Babovića (neka izvine El Patron :D ).

Babinjo je za njega Misel Platini. A poznato je koliko ja mrzim milijinog potomka.

Link to comment

Nisam vas gledao ove sezone pa ne mogu da sudim o brazilcu, ali covek sam resava utakmice pa svakako mora da ima kvalitet.

 

Sto se penala tice tesko bi ga neki ozbiljniji sudija svirao al to je djokic. U nasoj ligi to nije cudno.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

ti si npr. čuveni ozbiljni sudija, ti ga, kladim se, nikad ne bi svirao. al dobro, zato i sudiš eure i mundijale...

 

elem, penal, kao i crveni, je onda kad ga sudija svira, a ne onda kad ja ili neki drugi adasevic đoka to hoće ili misli da treba, i to je jedino što treba da nas zanima. ostalo je na višim instancama.

 

đurđić... igrao je na početku i zaslužio nadimak, ali treba pošteno reći da to nije prava šansa. istina, nemamo mi baš vremena da čekamo igrača od koliko, 27-28-29 godina, da proradi, a i inače smo nestrpljivi prokletnici po prirodi, no ostaje utisak da, ako mu je i trebalo malo vremena da uđe u formu, dečko ga baš i nije dobio.

Link to comment

Ja sam bivsi republicki sudija, koji je svoju profesiju u jednom trenutku pretpostavio svom hobiju. Ne vidim samo zasto moras da vredjas ako se ne slazes sa onim sto sam napisao. Ja kroz utakmice uvek gledam i sudjenje i sudije koje sude a ne samo timove. Za ovog djokica sam pisao i ranije da je busan kurton. A to sto sudi medjunarodne utakmice moze da zahvali svojim mentorima koji ga umuljaju da bude 6. Sudija u mazicevoj ekipi. Radoman je njega apostrofirao kao jednog od tih koje guraju na silu i zbog kojih su njega najurili iz sudijske organizacije.

 

Sudija je svirao penal i dao crveni i to je to, ali to e znaci ni da je odluka ispravna ni da je nesto o cemu ne moze ili ne sme da se pise, narocito na forumu koji za to i sluzi. Pisao sam samo o toj situaciji jer je to sve sto sam video od utakmice i to na vestima.

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

ne vređam te, samo primećujem kako se svaki papak pača u ono o čemu nema pojma. čuj republički sudija, isto ko da si reko da si ministar za poljoprivredu u nikaragvi.

Link to comment

jbg moco ne pričamo o rocket science-u

ja nikad nisam bio fudbalski sudija al mogu da primetim da je glib sudijske organizacije fudbalskog saveza srbije mnogo dublji i mutniji od onog u kom se valjaju superligaški timovi i treneri. što bi jedan đokić iskakao iz toga?

koju perspektivu ima užički pandur u životu. maksimum da vitla pendrekom po partizanskim vodama i ogrebe se za koju jagnjeću plećku? kad već nije imao sreće da se rodi u bermudskom truglu srpskog fudbala lovćenac - bačka palanka - vrbas. ovako zaboravi da je popio par šamara i hop, evo ga na evropskom prvenstvu. uz put ako usere par tekmi može da bude samo bonus.

 

apropo katajia™ taj bi bio genijalan fudbaler, ali da igra u sezoni 1981/82. ovako, to je fudbaler čija je igra passé trideset godina. nema taj mesta u fudbalskom timu koji želi da igra takmičarski fudbal na evropskom nivou

Link to comment

ne vređam te, samo primećujem kako se svaki papak pača u ono o čemu nema pojma. čuj republički sudija, isto ko da si reko da si ministar za poljoprivredu u nikaragvi.

Nit sam djoka, nit sam papak. Nit tvrdim da sam vrhunski sudija, nit da je moje misljenje jedino ispravno. Ali sudio sam nekih 7 godina i ucio sam taj zanat koji se ne svodi samo na duvanje u pistaljku, vec ima dosta elemenata na koje treba obratiti paznju - od kretanja, preko postavljnja, pa do nacina na koji se uspostavlna kriterijum. Takodje, znam i kako funkcionisu sudijske organizacije i dosta ovih prvoligaskih sudija poznajem iz tog perioda. Delom sam i prestao da sudim sto je za napredovanje bilo potrebno i nesto vise od kvalitetnog sudjenja al to nije tema. Dakle ne pacam se bas u nesto o cemu nemam pojma...

 

U nasoj ligi ima dosta sudija koji veze s mozgom nemaju. Ima i onih koji su tu da odrade neki zadatak, a ima i dobrih sudija. Njima je tesko da isplivaju. Pogledaj i mazica. U pocetku je bilo dosta buke oko njega ali kad je uspeo da se probije pokazao je koliko vredi.

 

Ovaj djokic je obican balvan. Em ne zna, em nema osecaja. Npr. Glodjovic se dobro krece, dobro se postavlja, ali nema osecaj i zato cesto svira neke diskutabilno. On ti je radnik bez talenta :) a djokic nit zna nit je radnik. Al zna ocito sa kime treba da bude dobar.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

ma to je savez ili sud. org. sve zamesila/o pre nekih 5-6 godina kada je doneta preporuka da sudije treba da imaju faks i da takve forsira, to mi je bar pričao drugar bivši sudija nižih liga

- kada sam ga pitao kada će suditi derbi samo se grohotom nasmejao, reče da i za drugu ligu treba izvoditi te fudbalske radnike na večere i tome slično...

Link to comment

ti si npr. čuveni ozbiljni sudija, ti ga, kladim se, nikad ne bi svirao. al dobro, zato i sudiš eure i mundijale...

 

elem, penal, kao i crveni, je onda kad ga sudija svira, a ne onda kad ja ili neki drugi adasevic đoka to hoće ili misli da treba, i to je jedino što treba da nas zanima. ostalo je na višim instancama.

 

đurđić... igrao je na početku i zaslužio nadimak, ali treba pošteno reći da to nije prava šansa. istina, nemamo mi baš vremena da čekamo igrača od koliko, 27-28-29 godina, da proradi, a i inače smo nestrpljivi prokletnici po prirodi, no ostaje utisak da, ako mu je i trebalo malo vremena da uđe u formu, dečko ga baš i nije dobio.

 

ima punih 30 godina. rođen je 1.aprila 1986.g.

 

utakmica protiv vojvodine će mu biti 14. zvanična u ovoj sezoni. dakle ipak je igrao...

 

 

ne pokaže li se sada protiv vojvodine neka kupi prnje i ide iz partizana.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

daj ljudi nemoj da se zajebavamo. kakav crni penal, video sam jednom samo usporeni snimak, al ono je smešno. onakav penal sudije ne sviraju protiv partizana ili zvezde gotovo nikad, osim kad im je instruisano da ga sviraju. jasno je da ga je đokić svirao jer je znao da je zasrao sa đurđevićem. sa druge strane zamišljam scenu u kome neko daje zvezdi onakav drugi žuti kao đurđeviću i... pa recimo teško mi je da je zamislim.

 

hoću da kažem, svaki penal može da se svira i za svaki penal može da se nađe neko glupo opravdanja. pa za onaj zvezdin u pazaru nalazili ljudi opravdanje. al to ne znači da treba da se glupiramo i pravimo ludi. onaj balažićev start u prvom poluvremenu koji nije sviran faul takođe je jeziva odluka.

Edited by theanswer
Link to comment

Slaže se sa što boljim rezultatom u ligi evrope.

Što se tiče trofeja i njegove izjave o tome, on naravno ne zna gde je došao i kako se “radi“ pa će saznati posle par kola. Tada možda i revidira izjavu „došao sam da pokušam da osvojim barem kup, pošto je titula već rezervisana ranije za premijerove ljubimce“.

Izdvojio sam njegovu izjavu na početku teksta samo kao info o čemu se radi, da ne postavljam samo link b92. Da se zna da je za fk partizan potpisao novi fudbaler.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...