Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Dao je Vojvodini na pripremama 2 gola mislim prosle godine. Lalatovic je hteo da ga dovede, ali su Slovaci trazili 2.000.000, bar mislim da je tako nesto on izjavio.

Posle toga se povezivao sa Partizanom.

Link to comment

15135770_928193440645920_963310110051104

 

 

 

Tawamba će biti najbolja trojka još od Rojevića...

Malo brine podatak 40 utakmica i 0 golova za mladu reprezentaciju Kameruna, to znači da je dobar paker hvatanjezaslamku.

Igrom podseća ♫ nanananana nana nanana nana ♫ Mitrogola.

Link to comment

mali sportski tenk ^_^

- klasični sidraš, ono što je đurđić trebao da bude, igrač koji otresa protivnike poput tejgola ili srbotelija ^_^  ali osećam da će imati lošiju gol statistiku od tute, a opet, paradoxalno može biti mnogo korisniji od njega ako bude u stanju da igra ono što je kleović mogao da sa dvojicom čuvara na leđima primi i zadrži loptu dovoljno dugo da se priključe saigrači napadu...

Link to comment

I djurdjevic je imao losu statistiku a vidimo ga sada.

Meni se čini da će biti to pogodak, otprilike kao djurdjevic...samo jos raznovrsniji igrac.

 

U svakom slucaju dobrodosao u partizan.

 

Vreme je da se rastajemo sa maksi kesom i bozinovom. od bozinova cemo i dobiti neke pare....a od maksi kese ocekujem da makar pokrije tih 400k za koliko smo platili raskid ugovora.

Link to comment

Tawamba će biti najbolja trojka još od Rojevića...

Malo brine podatak 40 utakmica i 0 golova za mladu reprezentaciju Kameruna, to znači da je dobar paker hvatanjezaslamku.

Igrom podseća ♫ nanananana nana nanana nana ♫ Mitrogola.

 

Mozda za mladu reprezentaciju nije igrao napadaca, kazu da je igrao ranije i zadnjeg veznog.

Neki pravdaju Djurdjica da je dobio samo jednu platu, mnogi imaju razumevanja za njega jos, valjda sto se dosta ocekivalo od njega.

Dok bi npr. Vlahovica ili Jovanovica terali u picku materinu posle 3-4 takve partije.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...