Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

slede vojvodina tamo, javor ovde, čuka na brdu i spartak ovde

 

sudija obavio zadatak. isključio đurđevića pa će sada morati protiv vojvodine da igra kesa iz maksija.

 

ne igra ni milenković takođe. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pred prolećni derbi ne bi bilo loše da nastupimo

dansver - cash - geo - goranz - el patron - zoki asov - arslanagić - copkillah - moca vukotić© - đorđije - mark rothko

 

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

pred prolećni derbi ne bi bilo loše da nastupimo

dansver - cash - geo - goranz - el patron - zoki asov - arslanagić - copkillah - moca vukotić© - đorđije - mark rothko

 

:fantom:

 

Oducili bismo groka od fudbala. 

 

Joksa burek javlja da je potpisao Tavamba na tri godine. 27 leta, igrao uglavnom u slovackoj i jednu sezonu u mocnom Kairatu. 

Link to comment

^_^

Možda u karlingu, da ovako nasrne na protivnika bio bi isključen sa meča svakako. Ali u fudbalu malo teže

Dobio je drugi zuti karton.

 

Prvo zuti, pa kada ga je upisivao video da vec ima zuti te mu dao drugi zuti, automatski crveni.

Pogledaj onu reportazu od 8 minuta sto sam okacio u postu gde hvalim leonarda.

Link to comment

pred prolećni derbi ne bi bilo loše da nastupimo

dansver - cash - geo - goranz - el patron - zoki asov - arslanagić - copkillah - moca vukotić© - đorđije - mark rothko

:fantom:

Gde mene stavi na poslovodju?

Ja mogu samo beka da igram, eventualno stopera, posto sam antitalenat za igranje fudbala.

Link to comment

Dobio je drugi zuti karton.

 

Prvo zuti, pa kada ga je upisivao video da vec ima zuti te mu dao drugi zuti, automatski crveni.

Pogledaj onu reportazu od 8 minuta sto sam okacio u postu gde hvalim leonarda.

 

Pa znam, ali što penal i žuti?

 

Ako je nešto i bilo, možda na 18m. u 16 baš ništa

Link to comment

Gde mene stavi na poslovodju?

Ja mogu samo beka da igram, eventualno stopera, posto sam antitalenat za igranje fudbala.

onda ćeno da stavimo miloša
Link to comment

Realno Miloš zlatna rezerva.

 

Novi crnja je jak kao zemlja. Što znači da se nadamo odlasku jedne maksi kese i debelog tute. Dosta se ispromasivao.

 

Raspored je bas gadan, biće čupavo

Link to comment

Leonardo je zaista klasa za našu ligu. Ivica je pogodio sa njim i Evertonom u potpunosti. Čak je i sa Goguom pogodio, ali čovek je mentol u glavi.

Ako pogodi i sa ovim, opraštam Ivici što je blesav.

Edited by Godfrey
Link to comment

Pohvale sto se igraci dovode na vreme

 

 

Evo skautinga cuvenog Agatonovica :D

 

Sublimacija Danka Lazovića i Johna CarewaTawamba je atipičan igrač jer i sa visinom od 189 cm sasvim dobro se snalazi u veznom redu, može da deluje iza najisturenijeg špica jer poseduje visok stepen kreacije i pregleda igre. Naravno, s obzirom na konstituciju, najbolje se snalazi kao najistureniji u navali, jer ima dobru orijentaciju u prostoru, njuh za gol i igru glavom. Ako igra polušpica i izvuče se na 40 m od gola, zna da pošalje izuzetno dobre dubinske pasove, ne odloži uvek loptu prvom saigraču, ako je okrenut leđima ka golu, ume da se okrene, sačuva loptu i sačeka pridodavanje još saigrača u završnici, koji utrčavaju u prostor tokom brzog napada ili kontranapada. Za svoju visinu ima dobru kontrolu lopte, koja uz njegovu korpulentnost mu omogućava da je sačuva i ostvari prednost u duel igri. Upravo zbog dobre kreacije i anticipacije, kada se izvuče na 20-30 m od gola, okrene licem ka golu i pošalje dobar pas u dubinu, poredim ga sa Dankom Lazovićem, kojem je to jedan od zaštitnih znakova. S druge strane, kada igra kao najistureniji, velika je pretnja po gol, uvek je na lopti, kreće se na 5 m od gola, gde me je podsetio na Johna Carewa. Na prekidu uvek igrač više, ako nema zonske markacije, treba uvek dodatna pomoć, košarkaškim rečnikom, "udvajanje". Dešnjak je, ali se dobro snalazi i levom nogom, poseduje razoran šut i ima specifično izvođenje jedanaesteraca, gde uzima zalet pravolinijski i šuta punim stopalom. S obzirom da je igrao u veznom redu što sam napomenuo, odlikuje ga nesebičnost, kad se izvuče na stranu, ume da pogleda kretanje ostalih saigrača iz manevra i pošalje loptu na povratnu ili u šesnaesterac. Ima dobru realizaciju, ne komplikuje previše, kad se nađe u situacijama 1 na 1 sa golmanom. Brzina mu nije adut, ali prednost ostvaruje tako što se uvek dobro gradi i koristi svoju duel igru.

Mnogi su po objavljivanju informacije da je Partizan ponovo zainteresovan za ovog igrača bili sumnjičavi, s obzirom na njegovu skromnu statistiku iz Kairata, ali smatram da nema razloga za to. Očekivao sam da će po dolasku u taj klub zaigrati u tandemu sa Gerardom Gohouom koji je najbolji napadač u Kazahstanu, ali su ostali u sistemu sa jednim napadačem, jer imaju dva odlična krilna napadača, Arshavina i Isaela. Nije potrebno naglasiti da bi tip napadača kao što je Tawamba, bio idealan za našu ligu, gde sidraši poput njega dolaze do izražaja, jer većina ekipa protiv Partizana igra u plitkoj zoni.

 

 

http://jaimeagatonovic.blogspot.rs/

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...