Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

nadam se da si slučajno izostavio fudbalskog velikana fk vaduz

:fantom:

 

jedan od većih problema srpskog fudbala je što postoji samo jedan klub koji skuplja nekakve bodove po evropi

Link to comment

Ajde, ajde, nije ni Tun bio tako davno...a kako da se skupe bodovi kad je proći u LE je postalo nemoguće, ako nisi šampion, jer te već u zadnjem pretkolu čekaju mine u vidu Astane, Karabaga ili nekog iz liga petice, a u plej ofu te obično čeka ekipa koja može da igra LŠ. 

Link to comment

Moguce, a ja sam vise da nekom prodaju Djurdjica, ima vecu platu

 

Napadač Kairata je već godinu dana želja crno-belih, a prema nekim informacijama on bi već u petak mogao da se pojavi u Humskoj na pregovorima

 

- Moj princip je da ne komentarišem potencijalna pojačanja sve dok se posao ne završi. Tavamba je igrač kojeg Partizan prati od prošle zime, ali bi je pitanje u njegovom slučaju da li mogu da se izjednače naše želje i mogućnosti - kaže sportski direktor Partizana Ivica Iliev.

 

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:636712-Partizan-hoce-Tavambu

Link to comment

djurdjic pod hitno mora da se proda. On je beshe kupljen za oko 400.000?trebali bi i tutine golove naplatiti jednim finim transferom.

Prioritet je i prodaja jevtovica da bi doveo ljubimca drincica.

Link to comment

sudijska trojka obećava

:fantom:

 

 

Jel nam to sudi onaj što ga je Grof svojevremeno izbambusao pa mu pred Disciplinskom komisijom oprostio što ga je tukao?

Posle toga za nagradu bio pomoćnik Mažari u CL.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...