Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Koji su ovo mesari...zasluzili su već dva crvena kartona.imaju već 15 prekršaja a pola su izuzetno grubi.

 

Sto bi rekao Andjus, klosari klosarski. Plus pomocni djubre koji nam je mahao bar tri nepostojeca ofsajda.

Link to comment

opet sam bio na jenea, utakmica znatno uzbudljivija od pazara iz prošlog kola. prvo, mi izuzetno loši, bez ikakve ideje u napadu, mislim da smo imali samo dva šuta u prvom poluvremenu, i to nešto bez veze skroz. oni ništa osim besomučne tuče, što sudija baš i nije sankcionisao kako treba, a to je odmah diglo temperaturu na tribinama i pojačalo nervozu kod nas, obzirom da nam ništa nije išlo od ruke. linijski je u prvom poluvremenu digao minimum 7-8 ofsajda, bar dva je zajebao, al aj sad... u drugom smo ih sabili u mišju rupu od starta, ali opet kilavo i bez bitne razlike u ideji i strategiji u odnosu na prvo poluvreme. bilo je tu i neke tuče i nekih isključenja na klupi, a uvalio ga je napokon mislim i najbolji igrač na utakmici, đurđević. dečko ne znam bog zna koliko ali stvarno grize i zaslužio je da ga mune. svi su bili ispod proseka danas, osim đurđevića, i biće ovo teško ako se nešto ne promeni. oni, jebi ga, nit znaju, nit hoće, nit mogu, i ko ih jebe, nek ispadnu jebo im pas mater kasapsku.

Link to comment

A posle se pitaju "A gde je publika?" Da gleda mesare kako biju fudbalere o nogama, kako ih lome? Jbt gledam meč i ne verujem šta sam video do 30.minuta. Četiri starta sa leđa direktno po nogama i SAMO jedan žuti karton? Kako onda očekuješ tečnu igru, lepe akcije poput one pre par nedelja kada znaš da će neki majmun da te izlomi? Ja apsolutno opravdavam naše fudbalere, neka čuvaju noge a poserem se po Kokezi i celoj fudbalskoj organizaciji koja ne zna da objasni sudiji ni šta je ofsajd a šta nije.

 

Džukele jedne.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

zna taj sudija vrlo dobro šta je ofsajd, a šta start za žuti/crveni karton

sad, zašto to ne svira pitanje je za mrakićevu sudijsku organizaciju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

što ovako nisu igrali protiv nas?

 

sasvim druga ekipa kada igraju protiv zvezde. odmah se otvore, igraju ofanzivno, u odbrani stoje na metar-dva od napadača zvezde. kulturno, bez krljanja.

 

i posle se bune što navijači viču vučiću pederu...

 

 

 

 

Ovde ni Barselona ne bi uzela titulu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A posle se pitaju "A gde je publika?" Da gleda mesare kako biju fudbalere o nogama, kako ih lome? Jbt gledam meč i ne verujem šta sam video do 30.minuta. Četiri starta sa leđa direktno po nogama i SAMO jedan žuti karton? Kako onda očekuješ tečnu igru, lepe akcije poput one pre par nedelja kada znaš da će neki majmun da te izlomi? Ja apsolutno opravdavam naše fudbalere, neka čuvaju noge a poserem se po Kokezi i celoj fudbalskoj organizaciji koja ne zna da objasni sudiji ni šta je ofsajd a šta nije.

 

Džukele jedne.

Gluposti. Mesara je oduvek bilo i bice, ovoliko neznalica nikada.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment

Gluposti. Mesara je oduvek bilo i bice, ovoliko neznalica nikada.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Na ovom klipu iznad tvog posta, protiv zvezde pre 2 meseca se vidi da itekako znaju da napadnu. Nisu baš tolike neznalice.

 

Pitanje je kako to da se protiv partizana pretvore u mesare i krljatore koje ne interesuje ništa osim lomljenja nogu protivnika. Još bitnije pitanje je zašto to sudijske organizacije tolerišu? Šatro kažnjavaju sudije, šalju ih na hlađenje par kola, dok za to vreme angažuju novog sudiju peru perića koji će to isto da toleriše pa se sve i dalje vrti u krug.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

u poslednjih x godina nisam gledao ovakav mesarski tim, a nije da sam gledao samo partizan

principi vladavine tola i kokija(ljudi oko njih) su nebo i zemlja. to se najbolje vidi u evropi, ali i nije neka uteha

Link to comment

što ovako nisu igrali protiv nas?

 

sasvim druga ekipa kada igraju protiv zvezde. odmah se otvore, igraju ofanzivno, u odbrani stoje na metar-dva od napadača zvezde. kulturno, bez krljanja.

 

i posle se bune što navijači viču vučiću pederu...

 

 

 

 

Ovde ni Barselona ne bi uzela titulu.

 

:lol:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...