Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Slabo drugo poluvreme i jedni i drugi.

Dobra sansa za Bozinova, ne znam da li je lopta zakacila stativu. Ono sto se odmah vidi da je majstor za Djurdjica, zna da se zagradi, da tacan pas, iznudi faul iako mu fali brzine.

Miletic sam skoro posle prekida, sutira kolenom.

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Mutombo za nasu ligu mozda moze da prodje ima solidan sut, pas i jak je ko bik, za Evropu tesko. Deluje mi na terenu kao neki prekaljeni veteran iz beton liga, koji je majstor fudbala, ali igra samo u mestu, mrzi ga da potrci.

Link to comment

volkoff je tu da popuni levog beka mada nam više škripi na desnom. drinčić je ok, samo trebs proveriti da mu nije zabranjeno da igra protivu yveyde

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kod slobodnjaka smo pokriveni nindža kornjačom.

 

Drinča ima 32 nije još za bacanje sve dok ima motivacije.

 

Treba uzeti u obzir da ćemo rasprodati par igrača tako da je pitanje koliko i čega će nam faliti.

 

 

Ivica la Bomba kaže da je Razlog Goguinog nezadovoljstva činjenica da ga nisu zavalili još letos.

 

Biće burna zima. Ivica u ulozi džona snežnog :))))

Link to comment

jebo ivicu, on radi kako mu se kaže.

 

goguu bi ja zadržao, drini ne bih ni dozvolio da ide, bez obzira što je spor. jevtovića bi zavalio na zimu i dodao mu neki dinar da mu se nađe.

Link to comment

Drinča ima 32 nije još za bacanje sve dok ima motivacije.

 

 

 

Ja bih rekao da je Drincic bio za bacanje jos dok je bio u Partizanu zadnjih 6 meseci, jedino sto je imao je prekid, a i onaj njegov korner na prvu kad od 10 kornera za redom nijednom ne zapretimo mi se smucio bio, mada i sad se forsira to isto.

Vidim da ni za Rad nije igrao zadnje 3 utakmice, ne znam da li zbog povrede ili nema mesta ni tamo.

Sto se Volkova tice ne bih bas rekao da je nesto bolji od Miletica, mozda za prekide jer dobro igra glavom.

Edited by El Patron
Link to comment

Djurdjevic-Jovanovic ... Ja bih taj tandem odmah uigravao i forisirao, ionako nam je ciganka na dlanu videla da od titula nema nista jos (barem) 4 godine, tako da su totalno nepotrebni skupo debelo Bugarce i Djurdjic ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...