Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Ko juce da je bilo. Geo imao si bas ludu srecu da dodjes do karte :)

Da, buduca tasta mi nabavila komplet karata i to zapad centar(samo da ne otezem vise vencanje ) ...  Roberto Karlos, Figo, Zidan , pravi Ronaldo, Bekam i Raul ...  :Hail:   Inace grupa najjaca moguca(Porto sa Murinjom osvojio ls) a mi sa sklepanim timom gotovo u svim utakmicama konkurentni, neprocenjiv dozivljaj...

 

 edit:  Ostao je  za uspomenu i legendarni kapin dres sa superfund (odstampanom reklamom) i originalnim amblemom ls na ramenu (prodavalo se u butiku posebno)  :wub:

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Da, buduca tasta mi nabavila komplet karata i to zapad centar(samo da ne otezem vise vencanje ) ...  Roberto Karlos, Figo, Zidan , pravi Ronaldo, Bekam i Raul ...  :Hail:   Inace grupa najjaca moguca(Porto sa Murinjom osvojio ls) a mi sa sklepanim timom gotovo u svim utakmicama konkurentni, neprocenjiv dozivljaj...

 

 edit:  Ostao je  za uspomenu i legendarni kapin dres sa superfund (odstampanom reklamom) i originalnim amblemom ls na ramenu (prodavalo se u butiku posebno)  :wub:

 

videli smo se na zapadu garant :D

 

mene samo boli što nismo imali ekipu u evropi dostojnu renomea kluba od tad. pristajem na ocenu da je kizina ekipa u evropi jako podsećala na to vreme, ali ništa više od toga.

Link to comment

hmmm

 

pantić (radaković)

žonsa (mišković)

malbaša

west

djordjević (ognjanović iz sutjeske)

stojanoski

duljaj (nađ)

trobok

ilić

delibašić

ilijev

 

(drulović, povređeni ivić, radončić, brnović...)

 

Da nisi zaboravio nekog?

Link to comment

Ehh taj dres superfrund bi ja hteo da imam :(.

Samo sto sam procitao ovaj post odem kod komsije da mu instaliram neku igricu. A tamo njegov sestric nosi...

 

superfund.jpg

Link to comment

Ja bio na tekmi, pazario kartu ispred stadiona nekih 15 min prije početka... Ne sjećam se koliko, znam samo da nije bilo nešto bolesno skupo - kao sad kad bih rekao 50€ (znači tada vjerovatno bliže 30).

 

Bio isto na zapadu, zapamtio jednog španca u loži (bio sam par redova ispod lože) koji je, dok je spiker čitao sastav Reala, sve vrijeme mahao nekom navijačkom zastavom... i dok je cijeli JNA zviždao, mi koji smo bili blizu ovoga na kraju počeli da se smijemo njegovom nastupu :)

 

Osim Saletovog promašaja ( :( ), zapamtio sam i da je cijeli stadion nekako uživao da mrzi Bekama... ono standardno zviždanje kad protivnici imaju loptu nekako bi postalo dvostruko glasnije kad bi ona bila kod Mr. Posh Spice-a :)

Link to comment

Da nisi zaboravio nekog?

ma zaboravio sam masu... to je bilo, sad se već može reći, dosta davno

 

 

Osim Saletovog promašaja ( :( ), zapamtio sam i da je cijeli stadion nekako uživao da mrzi Bekama... ono standardno zviždanje kad protivnici imaju loptu nekako bi postalo dvostruko glasnije kad bi ona bila kod Mr. Posh Spice-a :)

ceo stadion je mrzeo bekama nekako po tadašnjoj modi, iako za to nije bilo nikakvog razloga. recimo nađ ga je toliko puta izuo iz kopački da je i mene bilo blam zbog toga, englez se nije bunio ni jedan put, a usput je preorao teren stadiona jenea. sećam se i povrede r.karlosa koji je iznet na nosilima još u prvom poluvremenu, uz unisoni aplauz celog stadiona. umesto njega ušao esteban kambijaso.

Link to comment

Sve zenske emisije po Tv kanalma su se danima pred tu tekmu bavile dolaskom Bekama i cinjenicom koliko je lep. Ni kriv ni duzan, zapao je na pimpek celom stadionu. Otprilike, tada je vladalo uverenje da on zaradjuje te pare samo kao pokretni bilbord i zato je u Realu.

Nadju mora da ga je zena pominjala te ga je ovaj krpio kad god je mogao.

Kakav paradoks je to bio..ides gajbi posle neresenog sa jebenim Realom a opet tuzan jer si vec video loptu u njihovoj mrezi bukvalno pred kraj.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Sve zenske emisije po Tv kanalma su se danima pred tu tekmu bavile dolaskom Bekama i cinjenicom koliko je lep. Ni kriv ni duzan, zapao je na pimpek celom stadionu. Otprilike, tada je vladalo uverenje da on zaradjuje te pare samo kao pokretni bilbord i zato je u Realu.

Nadju mora da ga je zena pominjala te ga je ovaj krpio kad god je mogao.

Kakav paradoks je to bio..ides gajbi posle neresenog sa jebenim Realom a opet tuzan jer si vec video loptu u njihovoj mrezi bukvalno pred kraj.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

a dobio je i pesmu, nenavijačku

od bad copy-ija

 

 

Link to comment

Imali smo mi jos sansi ihahaj. Andrija, Iliev, Drulovic su se neverovatno ispromasivali.

Sve te sanse su bile nekako "Super  gol, ali primamo do kraja sigurno jer krece posle panika i bunker"... Saletov mega zicer je bio pred sam kraj utamice, odnosno skoro sigurna neverovatna pobeda nad Galaktikosima ...  :cry: 

 

p.s. Roberto Karlos i Zidan su sve vreme dobijali ovacije i otpozdravljali publiku, sto se tice Bekama bilo mi krivo sto mu stalno zvizde jer je decko bio pristojan i sto najvaznije izistinski majstor fudbala ...

 

 

 edit:E da, to je i jedini put kada su mi se na nekeoj partizanoj utakmici pridruzili ostrasceni cigani iz kraja, u pocetku dosli samo da gledaju uzivo ove legende svetskog fudbala, kasnije usled fantasticne borbenosti i atmosfere poceli vidno da navijaju i nerviraju se kod nasih promasenih sansi .... neprocenjivo  ^_^

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...