Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Bandalovski se vraća u Partizan?

Bugarski fudbaler Ivan Bandalovski mogao bi da se vrati u Partizan svega četiri meseca nakon što je napustio Humsku 1.

AK IZVOR: B92 SREDA, 2.11.2016. | 15:59
  
7279826845819ff5e66044639379957_w640.JPG
 
Foto: StarSport

 

Bandalovski napustio "voljeni klub"

 

Bandalovski je u julu raskinuo ugovor sa, kako je rekao "voljenim klubom", nezadovoljan statusom od tadašnjeg trenera Ivana Tomića.

Tomić je u međuvremenu smenjen, stigao je Marko Nikolić, kojem je potrebno pojačanje na desnom beku nakon povrede Miroslava Vulićevića.

Bugarski mediji prenose da je Bandalovski bio na meču Partizana sa Radnikom u Surdulici proteklog vikenda i razgovarao upravo sa Nikolićem, a s obzirom da je i dalje slobodan igrač, nije nemoguće da opet obuče crno-beli dres. 

Bandalovskog su navodno lepo pozdravili i navijači Partizana na jugu Srbije, a portal "Gong" spekuliše da bi u crno-belom dresu opet mogli da imaju dvojicu zemljaka, jer je tu još uvek Valeri Božinov.

Link to comment

Stameni stoper cirkovic, posle 10 meseci, vracen ponovo u prvi tim.I on je odigrao prijateljsku protiv zemuna.Ima ugovor do leta 2018.

Menadzer mu je stojic...

Link to comment

+1

 

ovaj mutombo preko jutjuba deluje bolje od preskupog djurdjića

 

:fantom:

 

levonog je što mu je dakako +, al mu je kontrola lopte smehotresna

mene podseća na pjer boju

Link to comment

slazem se...jos mu je dodatni plus sto ne pada lako, prilicno je stabilan i jak.

ne znam sto se iliev toliko nalozio na njega? mora da je prilicno jeftin.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Secanja, pre tacno trinaest godna ...Fantasticna utakmica i verovatno najbolniji promasaj  nekog igraca Partizana koji sam video uzivo  ...

 

 

p.s.Naravno i utakmica sa najvecm brojem legendarnih asova u jednom timu ikada (da sam gledao uzivo)...

Edited by Geo
Link to comment

sve tri u bg su bile do jaja doživljaj, a meni posebno protiv olimpika, početak decembra, sećam se kao juče da je bilo -8 stepeni, ali na tribinama vruće ko u dupetu. falio nam jedan gol za kup uefa...

Link to comment

sve tri u bg su bile do jaja doživljaj, a meni posebno protiv olimpika, početak decembra, sećam se kao juče da je bilo -8 stepeni, ali na tribinama vruće ko u dupetu. falio nam jedan gol za kup uefa...

Baš smo se ispromasivali na toj utakmici. Oni jednom prešli centar i dali gol a mi oko 20 suteva na gol i samo jedna udje.

Link to comment

Tu ekipu sam bukvalno mogao napamet da izrecitujem..Danas, znam da Ilic jos uvek igra i tu je Bozinov..Za ostale, mozda bih se na silu setio jos trojice.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

hmmm

 

pantić (radaković)

žonsa (mišković)

malbaša

west

djordjević (ognjanović iz sutjeske)

stojanoski

duljaj (nađ)

trobok

ilić

delibašić

ilijev

 

(drulović, povređeni ivić, radončić, brnović...)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...