Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

+1

Umrli majci na rodjendan. Ogade ti zivot, koga sad boli kurac da komentarise nase promasene sanse, i polomljene karlice i potrese mozga igraca radnickog zbog kojih su se svako malo izlezavali.

Čoveče sa simpatičnim imenom, svaka ekipa ovoga sveta koja ima povoljan rezultat folira sve više kako se bliži kraj utakmice. To nije naš patent već smrdljivi folklor ove isfolirane igre zvane fudbal.

Link to comment

Ne znam zašto priliku ne dobije Stevanović koji je imao odličnu sezonu u Čuki pre nego što je došao kod vas i odličan je golman. Kljajić nam je sinoć poklonio gol.

nema potrebe

:fantom:

Link to comment

Secanje me polako izdaje...ali zar ovo sve vec nije bilo?

Zar nije bio onaj nerast Cegi u JUL-u, sa sve svojom svitom?

 

I sta se desilo malo kasnije?

Link to comment

eee, a da je Ekipa obukla jopet majice, do neresenog rezultata ne bi doslo

ajd sad lepo objasni kakve veze imaju majce, sa rezultatom utakmice partizan - radnički niš?

ako je trebala da bude patkometrija prilično je imbecilna

Link to comment

pa motivacija, taj presudni faktor u srpskom fudbalu, jer ionako svako igra fudbal. svih 90min. :(

 

@imbecilne patkometrije i slicne kvalifikacije: cease and desist.

Link to comment

Čoveče sa simpatičnim imenom, svaka ekipa ovoga sveta koja ima povoljan rezultat folira sve više kako se bliži kraj utakmice. To nije naš patent već smrdljivi folklor ove isfolirane igre zvane fudbal.

 

Opusti se, nisam nigde rekao da je to vas patent. To svi rade i svaki put me to nervira. Ali kao sto rekoh, sve je to nebitno kada drugi put u nedelju dana mandrili tuku obicne ljude na tribinama, praceni telecim pogledom narodne milicije.

Link to comment

Opusti se, nisam nigde rekao da je to vas patent. To svi rade i svaki put me to nervira. Ali kao sto rekoh, sve je to nebitno kada drugi put u nedelju dana mandrili tuku obicne ljude na tribinama, praceni telecim pogledom narodne milicije.

 

Ma oko toga nema sta da se prica, jeza. Treba se skupi obican narod na tribine, nas dva tries iljade pa da mi preskacemo ograde ...

Link to comment

Secanje me polako izdaje...ali zar ovo sve vec nije bilo?

Zar nije bio onaj nerast Cegi u JUL-u, sa sve svojom svitom?

 

I sta se desilo malo kasnije?

 

Vrlo dobro poređenje, ali JUL je bio prvi i nespretan korak u građenju mafijaške države. U međuvremenu su prohodali, projebali se i počeli da maltretiraju matorce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...