Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

saša ilić legenda kluba, pre neki dan izjednačio rekord sa mocom....a danas na sahrani dilera droge. dno.....................

Jer je tako u mogucnosti!

Link to comment

saša ilić legenda kluba, pre neki dan izjednačio rekord sa mocom....a danas na sahrani dilera droge. dno.....................

Kazna za "pitajte Vazuru za majice"
Link to comment

a da odeš da seiriš na neko drugo mesto?

 

ti to meni nesto pises?

(cisto pitam, posto stoji poruka bez quote.a, a direktno ispod moje)

Edited by Zverilla
Link to comment

Istina je.

 

 

Bili su Iliev, Vazura, Vucelic, Ilic, Bozinov, Vulicevic i Bojan Ostojic.

a jel tu tvrdnju bazirate na nekim verodostojnim činjenicama tipa fotografija, ili na osnovu pisanja tabloida/portala.

sad guglam i jedino je alo.rs(bar na prvo guglanje)napisao da je ilić(i još neki fudbaleri) bio na sahrani, dok telegraf piše da na sahranu nisu došli fudbaleri partizana

:huh:

 

edit

a od fotografija ima samo onih na kojima su ilijev i vučelić

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Vecina tih portala je pisala pre par dana da su bili i ovi igraci, sad sam i ja trazio i video to da nisu bili, sto pise telegraf.

 

 

 

Na sahranu su došli i fudbaleri Partizana Valeri Božinov, Saša Ilić, Bojan Ostojić i Miroslav Vulićević, kao i bivši fudbaler Partizana Vladimir Volkov.

 

http://mondo.rs/a948749/Info/Drustvo/Aleksandar-Stankovic-Sale-Mutavi-sahrana-Saleta-Mutavog.html

 

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/2493897/partizan-zakazana-skupstina-celnici-i-igraci-na-sahrani-navijaca.html

 

sad da li su i oni prepisali...

Link to comment

Kakve veze sada ima sahrana? Po meni  je licna stvar kome ces otici na sahranu,za razliku od zvanicnog izlaska na teren u majcama  ili minute cutanja tom kriminalcu ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...