Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Veliko je pitanje da li su uopste i isli njega da biju. Mozda ih je upravo njegova struja poslala da prebiju neke expendablse pa da oni ispadnu zrtve.

 

Realno, Vazura je poslao svoje da mu biju vozača i telohranitelja jer su ga nešto nervirali taj dan

Link to comment

Napad u sred bela dana tamo gde zanaju da ima gomila kamera. Cak i ona scena sa pokazivanjem srednjaka kameri.

 

Svi znaju da je Vazura meta ali se on konvinijentli izvukao dok su neki nesrecnici umlaceni. U najmanju ruku sumnjivo.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne vidim potrebu da se poruka salje ovako javno. Ovako je od cele price profitirala Vazurina ekipa jer su se prikazali kao zrtve kriminalaca i tako sigurno privukli odredjeni broj clanova skupstine.

Link to comment

to je bilo klasično zastrašivanje, bar kako ja znam, vazura se oglušio plaćanja reketa(30k)mutavom i ekipi

a način i pokazivanje srednjeg prsta sikjuriti kameri je bila poruka, vidi koliko smo jaki!

Link to comment

to je bilo klasično zastrašivanje, bar kako ja znam, vazura se oglušio plaćanja reketa(30k)mutavom i ekipi

a način i pokazivanje srednjeg prsta sikjuriti kameri je bila poruka, vidi koliko smo jaki!

 

Zar nije bila prica da se Glazura oglusio o odluke koje su doneli neki novi ljudi na nekom drugom mestu, a on pisao uz vetar? Ne deluje mi kao tip coveka koji iz principa nece platiti reket ili je glup da ne zna da reket tog tipa treba da se plati. Samo je neko drugi bio brzi i mocniji.

Link to comment

hmm, ne znam. ovo je info koji je došao do mene.

mad, ti ljud i(vazurino obezbedjenje) su pod direktnom šapom/platom raje božovića. tako da ja ne bi isključio ni mogućnost obračuna sa cg kartelom kao što su pisali pojedini mediji

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...