Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Ovo u Prtznu je nemoguće da se isprati

 

Kakve sad ima veze Vazura sa majicama, kad je dotični mislilac koga su citirali na tribini, išao da bije Vazuru?

Edited by levi
Link to comment

Za kumsa, arslanagića i slične mazohiste koji i dalje uspevaju da odvoje klub kao neko nadbiće od rukovodstva i maltene svih ljudi u njemu i u njegovoj bližoj okolini, da li postoji nešto što bi aktuelno rukovodstvo uradilo, a da vi kažete "e jebite se sad, stvarno više ne mogu da pratim FKP i apsolutno me ne zanima šta će uraditi u sledećoj utakmici " ?

 

Razumijem oba stava, i ovaj tvoj i Tonijev, kumsov i Mocin. Pitanje koje bih ja postavio je, šta treba da se desi, kakav šljam treba da dođe na vlast i preuzme upravljanje državom, da bi ti prestao da navijaš za Srbiju?

Link to comment

Razumijem oba stava, i ovaj tvoj i Tonijev, kumsov i Mocin. Pitanje koje bih ja postavio je, šta treba da se desi, kakav šljam treba da dođe na vlast i preuzme upravljanje državom, da bi ti prestao da navijaš za Srbiju?

Dobro pitanje :). Ja sam uglavnom prestao i za Srbiju da navijam, fudbal nisam gledao poslednjih X utakmica, za Novaka ne navijam i sl. Cak mi se desava i da navijam protiv, samo da se neko ne bi okoristio pobedom, ali to je verovatno vec nenormalno.

Link to comment

Ovo u Prtznu je nemoguće da se isprati

 

Kakve sad ima veze Vazura sa majicama, kad je dotični mislilac koga su citirali na tribini, išao da bije Vazuru?

 

Zato što sledeći put možda neće ići samo da ga biju

Link to comment

Šta je neuverljivo? Da ti neko kao prvo upozorenje pošalje batinaše? I valjda ti je jasno da je u tom kontekstu potpuno irelevantno da li ti batinaši prebiju tebe ili tvoje obezbeđenje, bitna je poruka. A poruka je da sledeći put neće biti samo batine.

Link to comment

Pa ne verujem da neko tvrdi da je to bilo sta drugo do sukob dve kriminalne grupe, samo je Vazurina ocigledno slabija pa mora sa se sagne i prihvati realnost.

A da je u nekom sukobu, to je valjda ocigledno iz toga sto su mu prebili obezbedjenje.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Da je vazura na bilo koji nacin suprotstavljen popularnim navijacima

 

dobro, a zašto su onda išli da ga biju i onda pretukli njegovo obezbeđenje? predstava?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...