Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Vidim da smo stigli da se obrukamo. Nose majicu sa onim ubijenim kriminalcem, preprodavcem droge. Dabogda izgubili ovu utakmicu.

 

Koliko je ovo fuj i gadno i nezamislivo ljigavo..jebo ih mutavi sto puta mrtve

 

Sale Ilic..prosle subote  postaje koji se izjednacio sa Mocom po broju nastupa za Partizan..a ove subote mora da  nosi majicu sa likom ove spodobe..

 

Ono prelazim sve faze..od besa, razocarenja i saznjanja da me boli kurac..do toga da treba da se jebu i da ih jebu.

Mrs u picku materinu., 

Link to comment

da su svi kolektivno oterali u tri kurca donosioca ovako imbecilne odluke, siguran sam da im se nista ne bi dogodilo.

stoga, nek puse kurac.

 

Ne smem da se kladim na ovo. Ne bi najebali svi ali siguran sam da ne bi svi izasli citavi. 

 

Ovo se resava na upravi a  tu figuriraju nekakvi fikusi. 

 

Jebo te, na sta li su licili igraci kad su im doneli majice koje moraju da nose.

Link to comment

da su svi kolektivno oterali u tri kurca donosioca ovako imbecilne odluke, siguran sam da im se nista ne bi dogodilo.

stoga, nek puse kurac.

zaista misliš da to funkcioniše na takav način?
Link to comment

Jebo te, na sta li su licili igraci kad su im doneli majice koje moraju da nose.

Ma jeste igraci su se potresli. Ko da su to neke intelektualne gromade a ne neki probisvijeti koji se zene kurvama sa splavova. Boli te gluperde k za majice. Razmisljali su kad ce zavrsiti tekma da odu do Rivera u provod.

 

Da se razumijemo, nasi su jednaki intelektualci vasima.

Edited by MiddleClass
Link to comment

naravno da ne funkcionise, videli smo da su izasli.

ali bi moglo da funkcionise da nisu pizdurine.

po tebi treba klinac od 19 godina u XXI veku da glumi stjepana filipovića, i tim činom da stavi na kocku svoju budućnost, budućnost svoje porodice zbog bitke koju treba da vodi država koja se prema ubijenom odnosi kao prema pukovniku policije

 

 

 

 

+1

:lolol:
Link to comment

a i mi gledaci na tribinama smo pizdurine, treba otići pred te barabe izvući im uši

i pocepati sve one zastave i nauči ti ih da navijaju samo dlanovima i šalovima...

 

Prebacite ove postove na "organizovan kriminal" ili još bolje uništite ih - please

Link to comment

Ma jeste igraci su se potresli. Ko da su to neke intelektualne gromade a ne neki probisvijeti koji se zene kurvama sa splavova. Boli te gluperde k za majice. Razmisljali su kad ce zavrsiti tekma da odu do Rivera u provod.

 

Da se razumijemo, nasi su jednaki intelektualci vasima.

 

Niko sa pola mozga ovde nece deliti ovo konzumiranje govana velikom kasikom prema pripadnosti po klubovima..bar se nadam da je tako.

 

Sve i da su svi do jednog imbecili, to je lik koji je privukao najvise paznje kada je pre nekih par meseci napadnut jebeni Vazura koji figurira kao vise ne znam ni ja sta u klubu. Nisu ni ti igraci sa Neptuna sisli da odigraju ovu utakmicu. 

 

Uspeli su da poseru na dostojanstvo svih nas koji volimo klub..vise nego sve Petrzalke, Tikve i slicne petarde.

Link to comment

po tebi treba klinac od 19 godina u XXI veku da glumi stjepana filipovića, i tim činom da stavi na kocku svoju budućnost, budućnost svoje porodice zbog bitke koju treba da vodi država koja se prema ubijenom odnosi kao prema pukovniku policije

 

 

 

  :lolol:

jel i kapiten sale klinac od 19?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...