Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Bilo bi bajno da provozaju jos 5-6 tipskih majica do kraja sezone, mozda se i ocisti tribina od sljama.

 

Inace jedan rasista povezao, namestio, sve puca. 

Svaka mu cast, koji je diletant bio onaj Tomic... :/

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Ne zameram ništa igračima, ali jebote :isuse:

Neverovatno.

kako jebote?

pa to su valjda isto neki ljudi od integriteta. samo njima i zameram.

ne nego cu vucelom i vazurom da se bavim.

Link to comment

kako uspevas?

zaista me zanima.

 

zelim im sve najgore u karijerama, a klubu da ispadne iz lige koliko ove sezone.

ne zajebavaj, najbolje da treba oni da strahuju za svoje noge

 

inače u Dnevniku mali in memoriam na Sportu voditeljka umalo suzu nije pustila jbt :frust:

Edited by zakintos
Link to comment

Ne zameram apsolutno nista igracima, cak sta vise, svaka cast na pobedi.

Cestitke na prvencu komandantu Ostojicu, jedini sam ga branio kad je potpisao.

Edited by El Patron
Link to comment

Kapiten kaze da nema komentar i da pitaju Vazuru za majce... Jbt, koliko pravih legendi kluba je umrlo  do sada i nijednom da izadju sa majcom sa likom tog fudbalera a oni ovog  krimosa  dilera nastradalog u mafijaskom obracunu ... Da crnjak bude veci, lik prvo bio "navijac" zvezde, pa valjda bilo previse krokodila u toj bari pa promenio teritoriju...  :isuse:   :puke:

Link to comment

kako uspevas?

zaista me zanima.

 

zelim im sve najgore u karijerama, a klubu da ispadne iz lige koliko ove sezone.

 

 

pa jebeš ga, ako je iza tg kriminalca odmah stao vrh države, nije realno od igrača da protiv toga.

 

a da je jezivo, jezivo je - tu nema dileme

+

sigurno znaju u šta su sve upletene "vođe navijača" koji i "menadžerišu" neke od njih

Link to comment

1/4 veka se niko ozbiljno nije fudbalom bavio u srbiji na način da kontroliše poslovanje klubova, šta se tu i kako radi, i koliko je sve to u skladu sa zakonom. polako je šljam sa tribina silazio u kancelarije i radne zajednice, sada je taj šljam jedan od ključnih igrača u tome. svaki put kad neko, premijer ovaj i svi predhodni, kažu da ne mogu sa tim da se izbore, svaki put kada kažu da nema još rešenja za partizan i zvezdu njima kao u igrici stamina poskoči za koji poen.

pa taj vučić(možde ne on lično, ali ljudi koji su stajali iza njega svakako) koji je izjavljivao da nema snage sa tim da se izbori prvi se sastajo sa šljamom kada se na jna skandiralo vučiću pederu, pa su. ovi vitlali ljude po istoku.

i sad ja treba nešto da morališem saletu iliću, ili balažicu.

Link to comment

jebala vas majica, nije ni prvi ni poslednji put, šta se sablažnjavate koji kurac. dobili smo laganeze i lepo izgledamo za sad. u kupu smo izvukli ziga zaga žarkovo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...