Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

čekaj, stani. to meni priča neko o timu neška m. koji je u rajkovoj rupi postavio igru za razigravanje božovićevih napadačkih akcija, a danas igra kao da mu je zadnje u životu, sa deset igrača u bloku na dvadeset metara od gola.

 

tvoj post tumačim kao nepatvorenu patkometriju i molim moderatore da te banuju na 21 dan

:fantom:

 

Nagledao sam se svakojakvih bunkera na dzej en eju zadnjih 20 i kusur godina, ali ovaj neskov iz prvog je tata svih  bunkera. Na stadionu mi se cinilo da nije penaltik, al sad kad sam pogledao snimak, jebga zakacila je kesa iz maksija onog lika fino. Rutinski smo ih resili, Leo pokazuje iz meca u mec,  da je lagano najbolji igrac lige.

Link to comment

S druge strane nikolic hitno zamenuo djurdjica, da slucajno ne namesti i drugi gol mladosti...kad vec ne moze da ga postigne za partizan.

nisi fer prema "kesi", za danasnji doprinos barem - nekoliko minuta nakon penala, koji se svira samo u nesrecnim ligama poput nase, je asistirao djurdjevicu za 2:1 za nas. uz std evertona, najborbeniji kod nas - dobio je uostalom i aplauz od publike kad je zamenjen.

Link to comment

Kesadzija nije bio loš danas, čini mi se da se popravlja, dobra opcija za trećeg napadača. :D

 

Nesko je masno zabunkerisao da bi izjavio ne možemo da se branimo celu utakmicu, ha ha ha.

 

Kao što kums reče, Nesko pokupio Lalatov sindrom na rajku hrabro a u hramu po bod. Smrdljivci

Link to comment

Nije fer ni da ga vi zovete kesa i kesadzija. :D

 

U pravu si, ta asistencija za gol neka potire asistenciju za penal.

Trudi se decko, makar asistira ako nista drugo. Izgleda da nema njuh za gol kao debeli instagramovic.

Link to comment

U tome je razlika u klasi. No je se više ne nerviram, vidi se da se kida i da pokušava nešto više, a najbitnije u celoj priči jeste da Partizan pobeđuje

Link to comment

Za Zvezdin penal u Pazaru 3 dana nije moglo da se živi od stručnjaka.

 

nije moglo da se živi od katamarana koji je secirao usporeni snimak

 

potpuno je suludo da ti navodiš taj penal u pazaru, bukvalno je neukusno to spominjati na ozbiljnoj temi, jedino da se zajebavaš. 

Link to comment

Gogua proveo proslu noc u policiji na treznjenju. Rutinskom kontrolom policije pronasli mu 1,2 promila alkohola u krvi.

Neka okaci neko, sa mozzarta je vest. :D

Link to comment

Gogua proveo proslu noc u policiji na treznjenju. Rutinskom kontrolom policije pronasli mu 1,2 promila alkohola u krvi.

Neka okaci neko, sa mozzarta je vest. :D

Šokantna vest stiže iz 29. novembra, a do nje je došao Informer. Partizanov defanzivac Serdrik Gogua proveo je noć iza rešetaka, pošto je pri rutinskoj kontoli alko test pokazao da ima 1,20 promila alkohola u krvi. Odveden je na trežnjenje, a iz pritvora bi trebalo da bude pušten u toku dana.

živeli sedrik

:s_d:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...