Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

gospodin nikolić iz nekog razloga voli da igra sa 2dmc-a, a krilni igrači mu kreiraju napade i razigravaju igrače. da li je limitiran trener što se postavke igre tiče ili prosto pokušava dubokom postavkom natera 90% protivnika u ligi da malo napuste blok koji prave sa deset igrača na dvadesetak metara od gola i krilima da ih razbije, ne znam. nisam pametan

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Dok sad nisam malo ispratio tekmu ladno sam se primio na ovo kumsovo kukanje na sudije svako kolo. Reko ima sigurno čovek neku poentu :dry:

de si ispratio?

na flashscoreu?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

gospodin nikolić iz nekog razloga voli da igra sa 2dmc-a, a krilni igrači mu kreiraju napade i razigravaju igrače. da li je limitiran trener što se postavke igre tiče ili prosto pokušava dubokom postavkom natera 90% protivnika u ligi da malo napuste blok koji prave sa deset igrača na dvadesetak metara od gola i krilima da ih razbije, ne znam. nisam pametan

 

nikolić ima rezultate iza sebe tako da može da bude limitiran koliko hoće. :D

 

fali nam taj organizator po sredini, mnogo...baš mnogo. skockao je to skinhed opako, ti brzanci sa strane što prave dar mar i menjaju poziciju su ono što pravi rezultat. opet sa druge strane, kad i ne ide, kada se mučimo protivnik po nekom običaju mora da napravi prekršaj na 20 metara od gola jer se grčevito brani pa je tu leonardo da pokupi paučinu iz uglova :D

 

ivice budi šmeker i časti nas jednom desetkom ... ma neka bude pola moreire, biće dovoljno. :Hail:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

mislim da bi bili znatno sporiji sa amcom, nego što smo sada. više od moreire bih voleo igrača tipa juca, taktički obučenog da formacijski bude na zadnjem veznom ali da grize u oba pravca tkz. box-to-box*. sa ofanzivnim veznim bi znatno slabije razbijali bunkere po koky super ligi

 

 

*da se ja pitam esijen iz lionskih dana bi nam legao ko budali šamar

:fantom:

 

 

@raksin

nisi morao da gledaš partizanove utakmice, takvo sudjenje bode oči u rajkovoj rupi

:fantom:

Link to comment

Ma realno je sve to nebitno, pametnom je sve bilo jasno čim golman nije ni pokušao da odbrani taj šut iz slobodnjaka...makar ono da se kao baci i promaši :fantom: :truthisoutthere:

Link to comment

čekaj, stani. to meni priča neko o timu neška m. koji je u rajkovoj rupi postavio igru za razigravanje božovićevih napadačkih akcija, a danas igra kao da mu je zadnje u životu, sa deset igrača u bloku na dvadeset metara od gola.

 

tvoj post tumačim kao nepatvorenu patkometriju i molim moderatore da te banuju na 21 dan

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

+1. Anemicni golman sa jednim okom i bukagijama je mogao ono da odbrani, realno je bila lagana lopta.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

čekaj, stani. to meni priča neko o timu neška m. koji je u rajkovoj rupi postavio igru za razigravanje božovićevih napadačkih akcija, a danas igra kao da mu je zadnje u životu, sa deset igrača u bloku na dvadeset metara od gola.

 

tvoj post tumačim kao nepatvorenu patkometriju i molim moderatore da te banuju na 21 dan

:fantom:

 

Koja je to utakmica?

Link to comment

+1. Anemicni golman sa jednim okom i bukagijama je mogao ono da odbrani, realno je bila lagana lopta.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Si mu video ugao ruku, bruka...a 2 minuta posle izjednačenja kao izleće na đurđevića i ostavlja slučajno livadu iza sebe

 

Ma ajte molim vas :fantom:

Link to comment

naravno da govnar iz novog žednika vasić ne vežba, nego zna da može doći do licence samo ako "ispravno" sudi na džieneju

Opet vas pokrali na GNA? Vucicu seceru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...