Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Ja govorim o ovom Leonardovom golu. Je li ili nije sklanjanje ali sve do udarca je bilo smijesno (reakcija odbrambenih igraca).

 

 

+1

 

Ali sad ce da te optuze za patkometriju i sns pripadnost.

Link to comment

par fk/kk partizan topica nekad stvarno podseca na neku perverznu kombinaciju zone sumraka i treceg oka, sa sve ljubisom trgovcevicem kao chief editorom. (lajtmotiv oba topica u poslednjih godinu i nesto dana - mrznja prepodobnog, sa sve masterplanom postavljanja raznih "nedica" da upropaste partizan - wtf?!)

 

jbt - srpski fudbal - a.k.a. neznanje + netalenat i ljudi se pitaju kako je ovaj vrati loptu nama, zasto su igraci odbrane lost in space (pritom jedva disu jer je prosao "vec" sat vremena igre) i sl...

 

kapiram da je pocelo kao zajebancija, da je nekima dosadno pa postuju svasta da se zabave, al' slusam sve vise (mislis nekad - pametnih) ljudi oko sebe koji ovo manje-vise ozbiljno pocinju da ponavljaju. potpuno ludilo jbt.

 

ne pratim komsijske topice, al' ako se ovakve stvari pisu, ovo postaje sumanuto.

Link to comment

Ma ima malo zajebancije, ali ima i ozbiljne paranoje. Mislim, jes cinizam u dobroj mjeri i opravdan jer sigurno kod nas ima vise neregularnosti [blago receno] nego u nekim premijer ligama, ali i vrhunske odbrane ispadaju smijesne, na kraju krajeva zaviriti po pripadajucim topicima pa ce se lako naci primjeri. Ovdje se, na SZD, mjeri koliko je jak sut bio kod jednog gola i koliko se golman 'ozbiljno' bacio. Ludilo.

Link to comment

jeste malčice sumnjivo kada ekipa koja je u prethodnih 9 kola primila 4 gola najednom u mitića rupi primi isto toliko <_<  a nije igrala protivu pepovog građanskog iz mančestera.....

Link to comment

Ruiz podigao formu. Ne znam samo zasto se o tome prica  i na ovom svetom topiku, dole se vodi sasma fina rasprava.

 

ovde se pisalo o utakmici dok moderacija nije uletela :fantom:

 

dole se poredi mance sa batom kan kanom, to je to.

Link to comment

Ja govorim o ovom Leonardovom golu. Je li ili nije sklanjanje ali sve do udarca je bilo smijesno (reakcija odbrambenih igraca).

Meni gol u derbiju mnogo sumnjiviji, gotovo cela odbrana se sklonila ...

Link to comment

Ma lukovic i andjelkovic su sumnjivi jos od kada su se vratili u cz.Ubaceni su kao svojevrsni trojanski konji koji hoce svojim nekvalitetnim partijama i greskama da pomognu partizanu da se vrati na tron. Bivsi navijaci partizana...provaljeni su!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...