Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

kljajić, vulićević, balažic, milenković, miletić, jevtović, everton, janković, leonardo, đurđević, đurđić

 

e

tuta ni na klupi

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

kljajić, vulićević, balažic, milenković, miletić, jevtović, everton, janković, leonardo, đurđević, đurđić

 

e

tuta ni na klupi

 

pa dobro, mora i on malo da odmori.. mada meni ovo više deluje na čuveno "tim koji dobija ne treba menjati". samo, što ga nema ni na klupi nije mi jasno?

Link to comment

igrao je derbi, pa kup. red je da malo odmori

tkz. rotacija

 

drago mi je da je tu janković od početka. teren u milanovcu je jedan od retkih gostujućih gde njegova tehnika može doći do izražaja

Link to comment

Idemo! Napred Partizan!

 

 

p.s. mihajlović napokon na klupu, a čudi me da medju 16. nema ni marjanovića...

 

Partizan: 12 Kljajić, 4 Vulićević, 6 Balažic, 26 Miletić, 21 Jevtović, 25 Everton, 95 Janković, 42 Leonardo, 32 Đurđević, 40 Đurđić.

Klupa: 85 Stevanović Nemanja, 7 Mihajlović, 14 Bogosavac, 22 Ilić, 27 Kosović, 91 Stevanović Alen, 9 Vlahović.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

.El Patron, on 25 Sept 2016 - 02:11, said:

snapback.png

Drazi su mi svi golovi Bozinova na nebitnim utakmicama, od promasaja Djurdjica sa pola metra protiv Zaglebja i promasene cele lopte kad je bio sam ispred gola na istoj toj utakmici.

Ovo ko parola sa grunfovih majica

Ovo je za minijature  ili gde god vec idu postovi koje je greota zaboraviti ...  :D 

 

edit: Ma ide u potpis...

Edited by Geo
Link to comment

igrao je derbi, pa kup. red je da malo odmori

tkz. rotacija

 

drago mi je da je tu janković od početka. teren u milanovcu je jedan od retkih gostujućih gde njegova tehnika može doći do izražaja

Im tehniku za  konstantno skakutave™ lopte ?

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...