Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Djurdjic je stvarno promasaj za sad, veliki. Svi su ga prizeljkivali u Partizanu, jos skupo placen, a za sad jedva usao u 2 sanse na svim utakmicama koje je igrao. Ne shvatam ove koji njega brane i traze u prvih 11 pre Bozinova, koji je isto godiste kao Djurdjic. 

Ako ovako nastavi ima da prodje kao Mortadela Mirosavljevic, koji je isto pricao da je navijac Partizana, a svuda davao golove osim u Partizanu.

Link to comment

Djurdjic je stvarno promasaj za sad, veliki. Svi su ga prizeljkivali u Partizanu, jos skupo placen, a za sad jedva usao u 2 sanse na svim utakmicama koje je igrao. Ne shvatam ove koji njega brane i traze u prvih 11 pre Bozinova, koji je isto godiste kao Djurdjic. 

Ako ovako nastavi ima da prodje kao Mortadela Mirosavljevic, koji je isto pricao da je navijac Partizana, a svuda davao golove osim u Partizanu.

 

A što to nama pričaš? Mi na ovom forumu i nismo bili nešto preterano za tog Đurđića. Mora da se svađaš sa nekim na drugim forumima, pa onda i ovde hoćeš da rasplamsaš strasti. :D

 

Božinov je prvi strelac partizana i ove godine - postigao je već 4 gola. Centarforu je glavni posao da daje golove, on to radi bolje od đurđića za sada, i to je to.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Teska glupost... Gol Bozinova protiv Cukarickog za 1-0, vredi isto kao i gol Leonarda protiv Zvezde.

Drazi su mi svi golovi Bozinova na nebitnim utakmicama, od promasaja Djurdjica sa pola metra protiv Zaglebja i promasene cele lopte kad je bio sam ispred gola na istoj toj utakmici, to su mu inace i jedine 2 sanse koje je imao do sad u Partizanu. 

Jebes napadaca kad na 10 utakmica, uspe da udje u samo 2 sanse. Neki kazu treba da igra, trudi se, trci... Za 10 puta manje pare mogao je i Kojic da igra to isto, samo sto bi on ulazio u sanse bar :D

Valjda proradi uskoro, al sumnjivi su mi on u Radovic, prica se da je i Djurdjic trazio da ide, ali nisu mu nasli klub.

Kad igrac zna da igra, to se odmah vidi i da nije spreman kako treba, kao na primeru Djurdjevica, Leonarda... 

Radovic tezak baksuz, opet igrao za Legiju i odigrali 0-0 protiv Visle koja je zadnja na tabeli.

Edited by El Patron
Link to comment

el patron replicira sam sebi na stare postove posto je mnogo ocekivao od doticnog...

Pa dobro sad, babinjo ima tu  sposobnost da istakne ocigledno. Jasno je da je djurdjic za sad bas kesa, kesa za koju je placeno obestecenje i koja ima jaku platu. Mozda se i popravi, vidjecemo... Za sad su ispred njega Djurdjevic, Bugarce i Vlahovic. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Drazi su mi svi golovi Bozinova na nebitnim utakmicama, od promasaja Djurdjica sa pola metra protiv Zaglebja i promasene cele lopte kad je bio sam ispred gola na istoj toj utakmici.

.

 

Ovo ko parola sa grunfovih majica

Link to comment

kesa iz maksija sa brzom frizurom

+1

- te kese iz maxija su vaistinu jezivo slabe :lolol:

- za njega je plaćeno obeštećenje od 430000, uz mesečnu platu od 33000 €, jasno je da su pokušali da ga se reše već ovog leta, ako ovako nastavi sledi sporazumni raskid ugovora u januaru ake ne uspeju a neće uspeti da prodaju napadača od 3 banke koji nije starter ni u premijer sl...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...