Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Slican gol je dao i za Anzi na pripremama

 

 

Inace kad se vidi kakvi sve timovi igraju u LS, Tomic je stvarno ispao dunster sto nije usao u LE.

Ludogorec koji nije mogao 2 puta da dobije Zvezdu za 90. min. igra ligu sampiona, Legija koja gubi kuci od Zaglebja itd...

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Crni Đorđije

 

Kupovao je uglavnom Ivan Tomić plus Stojićeva ergela i Faljijev kusur Alen S.

 

ok. svejedno, dovodio ih je iliev. 

 

a evo i materijala za pljuvanje: radin, đuričković, ostojić... mada osim ostojića ove nismo ni videli kako igraju. možda se i oni pokažu ko miletić, ako zaigraju.  :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ok. svejedno, dovodio ih je iliev. 

 

a evo i materijala za pljuvanje: radin, đuričković, ostojić... mada osim ostojića ove nismo ni videli kako igraju. možda se i oni pokažu ko miletić, ako zaigraju.  :D

Đuričković je igrao, čak i započeo meč, protiv Bačke.

Link to comment

a evo i materijala za pljuvanje: radin, đuričković, ostojić... mada osim ostojića ove nismo ni videli kako igraju. možda se i oni pokažu ko miletić, ako zaigraju.  :D

 

Meni je najgora kupovina onaj Gogua.

 

Ostojić je došao u paru sa golmanom koji se povredio, pa su se obojica pogubili sa radara. U Čuki je to izgledalo bolje.

Link to comment

Meni je najgora kupovina onaj Gogua.

 

Ostojić je došao u paru sa golmanom koji se povredio, pa su se obojica pogubili sa radara. U Čuki je to izgledalo bolje.

 

Kažu da je to dobar golman (stevanović), samo što je kratež (visok 180cm). Nisam gledao nešto čukarički, ali makar on ne bi trebao da bude promašaj sudeći po komentarima o njemu preko interneta.

Link to comment

Skoro sam mu video neku sliku pored kljajica i saranova, izgleda kao da je njihov van bračni sin.

 

Šalu na stranu, nikad nisam cenio te male golmane, ne ide nekako. Od tih kratkih jedino je bartez ostao u sećanju kao ok, a i to na harizmu

Link to comment

...Od tih kratkih jedino je bartez ostao u sećanju kao ok, a i to na harizmu

koliko je trebalo imati srece ili da si bolji od ostalih i budes svetski i evropski prvak a da su na golu jedan bartez ili bernar lama :D

Link to comment

Dobar je Gogua samo da se uozbilji malo. Iako smo pukli od Napretka 2-1 kad je igrao Ostojic jedinu utakmicu u paru sa Goguom, po meni se dobro pokazao. Milenkovic ima zacementirano mesto. Kad se setim kad je pozvan na pripreme, neki ljudi po forumima koji prate te mladje kategorije su pisali kako igra preko veze, da su ga na treninzima ucili kako da trci pravilno, a za sad se sasvim dobro pokazao, mozda i iznad ocekivanja.

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...