Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

I Balazic bio dobar, zuti dobio pametno ...

 

a milenković što je sprečio gol ruiza? dečko je već sada jedan od najboljih štopera u srbiji.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Milenković je strasno napredovao, baš sam hteo da kažem da se na ovakvim utakmicama rađaju odlični igrači. Tako da silom prilika mi dobismo štopera za budućnost. Osim ako se ne pojavi falji pa odvede malog u firencu.. Vec viđeno jel.

 

 

Nikolić lepo složio, opet je ponovio kako ima potencijala u ekipi i da još mogu bolje.

 

Svaka mu čast

Link to comment

Moze ovako nesto

 

 

Tako je i bilo,  Zvezda prakticno bez sansi kao i na tom derbiju, jedina je razlika sto je Skuletic onda sam imao bar 5 velikih prilika.

 

Joksic za najboljeg igraca na terenu napise ovakav komentar

 

 

 

EVERTON LUIZ 6 - Negde se "pokvario" Brazilac. Daleko ispod nivoa na koji je navikao navijače Partizana. Dosta izgubljenih lopti, malo korisnih akcija, pa je ovo "pola ocene" nadomestio agresivnošću. Jedna od njegovih lošijih partija ove sezone.
Edited by El Patron
Link to comment

Ja sam i dalje skeptičan kada je Everton u pitanju. Meni se čini da je on igrač koji u dobro posloženom timu može da nađe mjesto, srazmjerno svojim kvalitetima. Kada imamo tim kao prošlogodišnji, on nije taj koji će da napravi razliku.

Drugim riječima, ogromna je razlika u ekipi koja ima Leonarda i Đurđevića, i ona kojoj fali takav profil igrača. Naravno, pridodao bih tu i Mihajlovića i nadam se da će se opametiti.

Link to comment

@ Keitel,

Mislim da grešiš u samom startu.

Naravno da je ekipa drugačija bez Leonarda i Đurđevića, ali Everton je pre svega defanzivac.

On svoj posao radi dobro, i sa, i bez Leonarda i Đurđevića. A ne može se očekivati da on preuzmu ofanzivne zadatke i pravi nešto napred ako niko drugi nije raspoložen, to jednostavno nije njegov zadatak.

Link to comment

@ Keitel,

Mislim da grešiš u samom startu.

Naravno da je ekipa drugačija bez Leonarda i Đurđevića, ali Everton je pre svega defanzivac.

On svoj posao radi dobro, i sa, i bez Leonarda i Đurđevića. A ne može se očekivati da on preuzmu ofanzivne zadatke i pravi nešto napred ako niko drugi nije raspoložen, to jednostavno nije njegov zadatak.

 

Ovde su ga upoređivali sa Žukom, koji je igrao u oba pravca. Niko ne spori da je u defanzivnom dijelu jako dobar.

Link to comment

juca i everton imaju potpuno drugačije uluge u timu

everton daje čvrstinu veznom redu, bez njega bi bili šuplji ko sir. kad već igramo sa dva dmc-a u postavi idealno bi bilo da taj drugi igra više box-to-box ali je to od jevtovića suvišno tražiti

 

raća bi bio idealan u kombinaciji sa evertonom

 

e

u stvari ono što je na momente pružao brašanac

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...