Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

saša ilić je jebeni bog fudbala. gol ne bi dali do sutra da on nije ušao.

djurđević ponajbolji, everton odličan, miletić vrlo dobar. lijunardo pokazao da može da bude i korisni amc

 

 

 

još jedan takav i ni vučić nam ne može ništa

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

I Balazic bio dobar, zuti dobio pametno ...

da njega sam smetnuo s uma

 

iznenadio me je nikolić sa jevtovićem i evertonom, al je manje više delovalo ok. + za izmenu mihajlovića, sa stevanovićem smo bili znatno opasniji u drugom(još jedan plus, izgleda je to uradio posle njegovog napušavanja sa leonardom na putu ka svlačionici) i malko sreće što su se đurđeviću grčevi javili pred samu izmenu, pa je leonardo ostao na terenu.

 

ovi golovi u poslednjim minutima derbija nam definitivno postaju ™. od vujovića, moreire, žuke(?) pa do jojića, kojića, evertona i leonarda

izvinjavam se ako sam nekoga izostavio

Link to comment

Od kezmanovog sve pocelo...

 

Jedini veliki popizd™ je bio na kljajicevo bespotrebno idiotsko istrcavanje u zaustavnom vremenu kod one jedine sanse cigana ...

Edited by Geo
Link to comment

sve ok osim Jevtovića

 

iznenađujuće solidno odigran derbi, bez gubljenja glave. ima tu škarta, posebno Vulićević koji je negledljiv, Jevtović koji je užasno limitiran i Đurđić koji je balvan (hvala na asistenciji). ko zna...

 

Milenković će biti solidan DC, a i Kljajić golman ako popravi ispucavanja

Link to comment

Od Kezmanovog sve pocelo...

 

Jedini veliki popizd™ je bio na kljajicevo bespotrebno idiotsko istrcavanje u zaustavnom vremenu kod one jedine sanse cigana ...

 

Jest, ali je nekoliko puta tako počistio njihove napade. kiks, dešava se.

Link to comment

sve ok osim Jevtovića

 

iznenađujuće solidno odigran derbi, bez gubljenja glave. ima tu škarta, posebno Vulićević koji je negledljiv, Jevtović koji je užasno limitiran i Đurđić koji je balvan (hvala na asistenciji). ko zna...

 

Milenković će biti solidan DC, a i Kljajić golman ako popravi ispucavanja

đurđević

leonardo - janković - mihajlović

everton - još jedan ko everton

 

e

čak ova kokezina liga može da se igra i sa đurđevićem i vlahovićem i evertonom kao jedinim zadnjim veznim. dok je za europu to samoubistvo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Veoma bitna pobeda.

U svom ovom sivilu oko kluba i nešto pozitivno, konačno. Možda i prilika da se okrene sezona.

Mislim da je ovo pre svega Markova pobeda.

 

Djurdjević će biti jako veliko pojačanje za nas.

Link to comment

tako nekako

 

moramo, ali moramo naći nekakvu zamenu za Ilića, to je ključ. treba nam desetka. možda je to Janković, možda probati sa Mihajlovićem a Stevanovića staviti desno

 

EDIT

 

et Simović

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Jankovic po meni definitivno, inteligentan fudbaler i ume sa loptom ... Jedino smeta sto je na pozajmici, pa kapiram da ga zato  ne forsiraju i manje su tolerantni prema njemu ...

 

edit: 14222314_1068206059944118_50191972539588

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...