Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

imamo igrača više

:(

 

Majo Vujovic  :Hail:

 

Do gola duplo golo, sansu nismo napravili sa igracem vise,sad ostaje da rutinski privedemo kraju, nek vadi  galvne igrace da ih sacuva za tkzv. derbi.

Link to comment

Može biti da grešim ali mi se čini da su Džajić i Cvetković zavladali Crvenom zvezdom mnogo pre nego što je Sloba Srbijom. Takođe mi se čini i da su poživeli duboko u demokratske promene.

 

Kako je tačno Mirko Marjanović sabotirao Crvenu zvezdu? Ili Dačić?

 

Pogrešno razumeš premise. A opet mi se čini da sam bio vrlo jasan. 

Хвала. Кристано јасан одговор на моје питање.

Link to comment

pa stoji priča da su prvo vrbovani tj. imali dogovore sa partizanom. isto tako, takve priče nema o prosinečkom ili mihajloviću, stojkoviću.

a takođe stoji i priča o belodediću, sad da li je džajić znao ko je on ili nije, al da ga je oladio prvi put sa dođi sutra nije prvi bjeković rekao

Tacno je da je bilo mnogih kradja igraca u poslednjem trenutku ali Bjeka lupa kao Maksim po diviziji. Prvo za utakmicu u Ljubljani. Kao produzetak je bio zbog poklona pre utakmice a svaka budala zna da se poklon preda pa tek onda utakmica pocne i vreme pocne da se meri.

Dalje, za Savicevica nikada nije ni Dejo ni njegov otac pregovarao sa Partizanom nego je Partizan pravio dogovor sa upravom Buducnosti. U to vreme je izasao intervju u Tempu u kome Dejo doslovce kaze "za Partizan bi mi dali ispisnicu ali ja necu u Partizan". Na kraju je morao glavni covek Crne Gore u to vreme Veselin Djuranovic da presudi i rekao je pustite ga da ide kad vec toliko hoce. Kao nagradu je naravno dobio poziv za vojsku isto kao i Darko Pancev. Nagradno pitanje, JNA je u to vreme bila u upravi kog kluba?

 

Sto se tice Mileta i sam covek je milion puta rekao da je celo njegovo selo bilo Srpsko i da su svi navijali za Zvezdu. A prica da Dragan Dzajix nije znao ko je stoper koji je osvojio Kup Sampiona par godina i to dao gol iz penala je verovatna isto kao da je Stanija nevina.

 

Kradja je bilo i bice. Darko Kovacevic je jedan ptavi primer a bilo je mnogih i pre i kasnije u oba pravca. I u vreme Soskica, Vasovica a kamoli kasnije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...