Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Mirko Cvetković? Boris Tadić? Neko treći? Ozbiljno pitam. Pošto znamo ko sad postavlja, i kod vas i kod nas. I sa kojim ciljem.

Колико разумем премиса је овде да су Мирко М., Ивица Д., били потпуно незаинтересовани, док је капо логора Србија потпуно другачији? Ово сасвим озбиљно питам, да не буде забуне.

Link to comment

Može biti da grešim ali mi se čini da su Džajić i Cvetković zavladali Crvenom zvezdom mnogo pre nego što je Sloba Srbijom. Takođe mi se čini i da su poživeli duboko u demokratske promene.

 

Kako je tačno Mirko Marjanović sabotirao Crvenu zvezdu? Ili Dačić?

 

Pogrešno razumeš premise. A opet mi se čini da sam bio vrlo jasan. 

Link to comment

Pricam o poredjenju u sabotazi protivnickih klubova. Ako nisi znao dzajic,cvetkovic,slijepcevic su nam oteli darka panceva (potpisao predugovor), dejana savicevica (cekao u hotelu slavija da dodjemo po njega i "odveli ga" na drugu stranu) a vidim da bjekovic prica i o belodedicu...to nisam znao.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dacic nista nije uradio ni za partizan a ni za zvezdu, dok je veliki partizanovac boris tadic "sredio" ugovor sa gaspromom za zvezdu koji je gospodar vucic samo unapredio itd...

Link to comment

Pricam o poredjenju u sabotazi protivnickih klubova. Ako nisi znao dzajic,cvetkovic,slijepcevic su nam oteli darka panceva (potpisao predugovor), dejana savicevica (cekao u hotelu slavija da dodjemo po njega i "odveli ga" na drugu stranu) a vidim da bjekovic prica i o belodedicu...to nisam znao.

Znaci celu Zvezdinu generaciju iz Barija selektirao Bjeka :Hail:

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
Đurđević: A, sad da pogodim i za Partizan!

Autor: mondo.rs

11.09.2016. | 10:45  >  11:01

Mladi napadač Partizana nakon golova u dresu mlade reprezentacije želi da "pogodi" i u crno-belom.

Dobra partija kapitena mlade reprezentacije Srbije Uroša Đurđevića obradovala je i partizanovce.

Njegovo odlično izdanje u Novom Sadu koje je "zaokružio" sa dva pogotka dalo je nadu crno-belima da bi talentovani napadač mogao da bude kapitalno pojačanje. Ne samo da je postigao dva gola, nego je njegova anticipacija bila važna, a "orlićima" je od koristi bio i njegov presing na zadnju liniju.

Sve to sada želi da ponovi u dresu crno-belih protiv Borca iz Čačka.

"Svi očekuju da posle golova za mladu reprezentaciju budem strelac i za Partizan. I ja se nadam. Golovi u protiv Irske znače mnogo, a naročito za samopouzdanje. Znam da sam imao dužu pauzu, i verujete uželeo sam se golova i utamica", poručio je mladi napadač za "Sportski žurnal".

On je za Partizan debitovao protiv Rada i odmah pokazao da je opasan pred golom.

"Verujem da će za promašaje da mi se vrati upravo u Čačku. I posle meča sa 'građevinarima' komentari su bili isključivo pozitivni. Sve je lakše kada na vreme 'otvorite' protivnika", kazao je on.

On ističe da je gostovanje u Čačku uvek teško, a uprkos tome što Borac igra otvoren i napadački fudbal poručuje da njegova ekipa razmišlja jedino o pobedi. Za Partizan je važno i da upiše trijumf pred "večiti derbi" narednog vikenda.

"Prednost je dostižna. Ima još mnogo da se igra, plus sistem takmičenja, podela bodova...",zaključio je Đurđević.

Meč se igra od 19 časova uz direktan TV prenos na Arena Sport 1.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Znaci celu Zvezdinu generaciju iz Barija selektirao Bjeka :Hail:

Sent from my Le X620 using Tapatalk

moćo to je bilo vreme pre yt i video kaseta, iako su iste uveliko postojale. zar stvarno misliš da je pančev prošao ispod radara bilo kome u jugoslaviji kao najbolji strelac tima koji je koju godinu pre toga volšebno bio prvak. ili savićević, koji je već tada bio reprezentativac?
Link to comment

Pa naravno da nije al sad ispada da svi oni budu prvo vrbovani od Partizana pa ih Zvezda ukrade kao da su u upravi sedeli debili i kao da Zvezda tada nije bila najveci magnet za igrace. Zar nije Belodedic sam dosao kod Dzaje? Zar nije Slijepcevic sredio Dejinom ocu ili bratu posao u RK Beograd?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

pa stoji priča da su prvo vrbovani tj. imali dogovore sa partizanom. isto tako, takve priče nema o prosinečkom ili mihajloviću, stojkoviću.

a takođe stoji i priča o belodediću, sad da li je džajić znao ko je on ili nije, al da ga je oladio prvi put sa dođi sutra nije prvi bjeković rekao

Link to comment

Nije selektirao bjeka, nego je slijepcevic bio zaduzen za otmice pojedinih igraca.

Spomenik da mu podignete.

to je otac djordjeviceve supruge.u to vreme direktor robnih kuca beograd.

ovo za otimanje savicevica i panceva potvrdjuje Cvetkovic.savicevic takodje.a dejo jos kaze da je taj slijepcevic najzasluzniji za stvaranje najbolje zvezdine generacije

Edited by bradilko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...