Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Nek ide ko oce, ali ako ode Bozinov bice mi krivo, njega posle Saloa najvise postujem. 

Ajde vise pusite kurac vi sto ste ga uzeli za zub jer je bugarska prevara, slikao se pre utakmice na klupi, slusa azisa, debeo je... covek daje golove sto je najbitnije. A ti theanswer u svakoj poruci ili svakoj drugoj jebes nekom sportisti mamu ili psujes sve po spisku. I da ode Bozinov nacices sledeceg kojeg ces da pljujes. Sta vise korisno Bozinov treba da uradi osim sto daje gol skoro na svakoj utakmici, to je posao napadaca. Da je to tako lako Djurdjic koji je eto veliki Partizanovac, spremniji fizicki, placen dobro, ne svadja se s publikom, bi dao do sad bar 1 gol.

Bravo za ovo. Niko nema prava da bozinova pljuje.covek je vec dao 4 gola a to mu je glavni posao...i radi ga dobro. Prosle sezone je dao 18 golova.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

tuta je super i drago mi je što je bio kod nas, naravno da bih voleo da ostane još ovu sezonu.

i nešto nisam primetio da je kuburio u odnosu sa navijačima

Link to comment

Bravo za ovo. Niko nema prava da bozinova pljuje.covek je vec dao 4 gola a to mu je glavni posao...i radi ga dobro. Prosle sezone je dao 18 golova.

 

taj argument pada u vodu svaki put bukvalno kada se pogleda božinov na utakmici koja nešto znači. ako je dao 3 gola na utakmicama koje nešto znače, svaka čast.

 

tuta je super i drago mi je što je bio kod nas, naravno da bih voleo da ostane još ovu sezonu.

i nešto nisam primetio da je kuburio u odnosu sa navijačima

 

onda nisi bio skoro na stadionu. u novom sadu je zapad hteo da linčuje prvo njega pa ilieva. sada je isto gestikulirao.

Link to comment

On se tih utakmica koje nesto znace nije ni naigrao preterano, a tu nije samo do njega vec i do veznog reda, nije on mesi da sam uzme loptu i da gol.

Od vaznijih utakmica igrao je samo na pocetku protiv Dile i Steaue kad je bio dosta slabiji nego sad i protiv Vojvodine u nasoj ligi.

Protiv Zaglebja je igrao samo 20.min, Tomic ga nije ni vodio u Poljsku. 

Link to comment

taj argument pada u vodu svaki put bukvalno kada se pogleda božinov na utakmici koja nešto znači. ako je dao 3 gola na utakmicama koje nešto znače, svaka čast.

 

 

onda nisi bio skoro na stadionu. u novom sadu je zapad hteo da linčuje prvo njega pa ilieva. sada je isto gestikulirao.

Protiv cuke se isto napusavao sa istokom, bio sam na tribini ...

Link to comment

i ja sam bio, gestikulirao je rukama posle datog gola, u fazonu "samo vi kenjajte".... u svakom slučaju neiskorišćen fudbaler u partizanu, za sada

Link to comment

Ne zna nasa stoka da ceni igrace, evo jedan primer kako to kod nas izgleda, a kako u Holandiji za istog igraca

 

 

Ovo sam stavio iz zajebancije, ne moraju odmah da se javljaju pojedinci da me psuju zbog Bapirla :D

Link to comment

On se tih utakmica koje nesto znace nije ni naigrao preterano, a tu nije samo do njega vec i do veznog reda, nije on mesi da sam uzme loptu i da gol.

Od vaznijih utakmica igrao je samo na pocetku protiv Dile i Steaue kad je bio dosta slabiji nego sad i protiv Vojvodine u nasoj ligi.

Protiv Zaglebja je igrao samo 20.min, Tomic ga nije ni vodio u Poljsku. 

lol

pa atreba nama mesi i kleović je mogao sam da izbori šansu i da gol ganchesteru, pa posle njega tejgol da rukama pomeri štopera iste i da ga glavom, atreba čak ni tehnika ili snaga što je dokazao gypsy slayer....

- boža ima učinak duplo golo u evropi i protivu ganchestera i voše u premijer ligi a on je debelo plaćen i doveden da u tim mečevima daje ili namešta golove, tekme sa radnikom ili borcem bi morao da dobije vezni red bez pomoći napadača ako ima kvalitet ^_^ 

Link to comment

 a najjači je argument igrao 20min protiv zaglebja i nije ga vodio u poljsku. pa nije kad je došao podgojen i nespreman na pripreme. toliko je bio loš da ga zato nije vodio. a to su utakmice sezone. ali ne, dao je pet golova jagodini i još 10 na najnebitnijim utakmicama u istoriji Partizana. a i tu je nudio 500e za asistenciju jbt :D

Link to comment

Jebem li ga meni je simpaticno bugarce, deluje da se lozi i trudi,  plus trpa ovu domacu buraniju. Ne bi ga ja diro. Samo je ipak ocigledno da je u pitanju bivsi igrac i da ne moze da bude prvi centarfor ekipe koja ima ambiciju da ostvari neke rezultate.

Link to comment

+1 za tutu, nisam video kurcobolju kod njega pa ni najmanju, daje koliko može, a dao je više i od Vlahovica, djurdjica i radovica.

 

Neumesno je krajnje ovo poređenje sa tejgom i kleom jer prosto takve igrače nemamo.

 

Ne može pita da se pravi od govana.

 

Plus se iskenjam tomiću u ručak još jednom, ukanalio nas je.

 

Ode Radović što je plus a i ovaj šved šuška se. I po meni je to skroz ok. Došli, nisu prošli, vozi.

Link to comment

Jebem li ga meni je simpaticno bugarce, deluje da se lozi i trudi...

+1

da dodam jos da i nije imao srece prosle godine s povredom - koliko se secam imao je neko gadno izvrtanje stopala i prilicno dugo je pauzirao posle toga.

ove godine jedini koji je i nesto konkretno mogao da uradi u napadu - u svakom slucaju, koliko god bio simpatican ili ne, ili voli partizan ili ne, sto je nekima ovde vidim kljucni argument  :blink:, mi boljeg napadaca trenutno nemamo.

 

sto se tice medjusobnog napusavanja s publikom, stekao sam utisak da je u pitanju manja grupa istih ljudi. bapirlo je s druge strane redovno dobijao napus kurcem od celog stadiona, tako da se njih dvojica, po meni, a po tom pitanju, ne mogu nikad staviti u istu recenicu.

Link to comment

Skoro sam komentarisao sa drugarima (ciganima, no homo) kako je tutara baš golem car. Zaradio milione, prošao evropski krem, realno mu sve ovo suviše i ne treba u životu...a baš se vidi da se trudi, loži i poštuje 1 grb.

Momak za primer, pa neka je i bugarin

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...