Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Nek ide ko oce, ali ako ode Bozinov bice mi krivo, njega posle Saloa najvise postujem. 

Ajde vise pusite kurac vi sto ste ga uzeli za zub jer je bugarska prevara, slikao se pre utakmice na klupi, slusa azisa, debeo je... covek daje golove sto je najbitnije. A ti theanswer u svakoj poruci ili svakoj drugoj jebes nekom sportisti mamu ili psujes sve po spisku. I da ode Bozinov nacices sledeceg kojeg ces da pljujes. Sta vise korisno Bozinov treba da uradi osim sto daje gol skoro na svakoj utakmici, to je posao napadaca. Da je to tako lako Djurdjic koji je eto veliki Partizanovac, spremniji fizicki, placen dobro, ne svadja se s publikom, bi dao do sad bar 1 gol.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Javio se Ivica

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/38626/iliev-radovic-u-legiji-saranov-blizu-odlaska-bozinov-ostaje-dovodimo-jos-jedno-pojacanje

 

 Све је договорено, још се чека финализација трансфера. Од осталих одлазака, голман Шаранов је близу тога – рекао је Илиев.

Илиев је најавио да би у финишу прелазног рока могао да доведе још једно појачање.

– Постоји могућност да доведемо још једног играча, али хтео бих да будем загонетан. Не бих да откривам позицију, али Божинов није тај који одлази – рекао је Илиев.

 

A Lagatonovic javio da je stigla ponuda za Djurdjica

Link to comment

Ne znam za Djurdjica, dobar je to igrac, ali ovo sto sad igra ne prolazi ni u nasoj ligi, slican je tip igraca kao Djurdjevic, koji je 8 godina mladji.

Krivo mi je ako ode na ovakav nacin jer je vise puta izjavljivao da mu je san da zaigra u Partizanu, ali jebiga placen je dosta, a nije pokazao za sad nista.

Link to comment

Nek ide ko oce, ali ako ode Bozinov bice mi krivo, njega posle Saloa najvise postujem. 

Ajde vise pusite kurac vi sto ste ga uzeli za zub jer je bugarska prevara, slikao se pre utakmice na klupi, slusa azisa, debeo je... covek daje golove sto je najbitnije. A ti theanswer u svakoj poruci ili svakoj drugoj jebes nekom sportisti mamu ili psujes sve po spisku. I da ode Bozinov nacices sledeceg kojeg ces da pljujes. Sta vise korisno Bozinov treba da uradi osim sto daje gol skoro na svakoj utakmici, to je posao napadaca. Da je to tako lako Djurdjic koji je eto veliki Partizanovac, spremniji fizicki, placen dobro, ne svadja se s publikom, bi dao do sad bar 1 gol.

 

jebo te božinov da te jebo u božinov, i on i iliev i vazura. jel može tako?

 

i babović naravno.

Edited by theanswer
Link to comment

Jebo tebe Bjekovic.

Ajde vise pusi kurac sa tim psovanjem svega i svacega, gde god procitam sta pises psujes mater nekom.

Edited by El Patron
Link to comment

Jebo tebe Bjekovic

 

haha, pa ja bjekovića ne gotivim uopšte

 

ti prijatelju pričaš o nekoj ljubavi prema Partizanu, krivo ti što ide Đurđić jer voli Partizan a na avataru ti lik Stefana Babovića bednika koji se nudio ciganima a oni ga nisu hteli tj hteli su ga, ali nisu dali navijači, sad bi im Babović verovatno bio kapiten. toliko o tome. uz to još jedan primerak idiota koji se svađao sa celim stadionom jer samo on nije mogao da vidi zašto iritira celi stadion. ja sam bio ubeđen da si ti neko ovde ko se sprda ili neki klon ili nešto i ako je tako evo ja sam ispao majmun ali ako si ozbiljan....

Edited by theanswer
Link to comment

A tvoja tvrdnja da se nudio ciganima, jedino ako to pouzdano znas ili si procitao neki tekst kao sto je ovaj

 

 

on se neoprezno javio na mobilni telefon i umesto da ga isključi, držao je 12 minuta otvorenu liniju. Jasno je moglo da se čuje šta priča, a sigurno da je Stefan verovao da će njegove reči ostati van domašaja javnosti, međutim...

Prenosimo vam deo dijaloga...

Tokom razgovora, osoba iz Babovićevog okruženja se obratila potencijalnom novajliji Crvene zvezde sledećom konstatacijom:
„Čini mi se da je Partizan jači u odbrani, da ima bolje bekove...“

Babović je odgovorio iznenađujuće:
Ne znam, nisam siguran... Gledaj kakvi smo mi napred. Tu su Miki i Nine (Milijaš Ninković,prim. aut), onda Dauda!

 

12 minuta drzao otvorenu liniju 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/babovic-nisam-siguran-da-je-partizan-jaci-u-odbrani-pogledaj-kakvi-smo-mi-napared/56945

Link to comment

A tvoja tvrdnja da se nudio ciganima, jedino ako to pouzdano znas ili si procitao neki tekst kao sto je ovaj

 

 

12 minuta drzao otvorenu liniju 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/babovic-nisam-siguran-da-je-partizan-jaci-u-odbrani-pogledaj-kakvi-smo-mi-napared/56945

 

Ne da se nudio ciganima, nego je to bila gotova stvar. Onda se umešao generalštab zvezdinog severa i to je stopirano. Nikakvi tekstovi, to je opšte poznata stvar, pitaj bilo koga ko ima imalo veze sa PFK ili FKCZ.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...