Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Trece, nikad nisam pohvalio Grofa sto vredja novinare

 

Napisao si "Lepo rečeno" za Božovićeve splačine i sam si se citirao da dokažeš da nisi :D

 

Legendo

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

radin

đuričković

ostojić

marjanović

miletić

 

dvojica od ovih 5 jsl igrača koji su došli u kratkom vremenskom periodu kao back-up, su se već pokazali da će biti od pomoći (marjanović i miletić). meni već sada izgleda da ćemo više imati od igre marjanovića nego što smo imali od brašanca, dok je miletić dosta sigurniji bek od bogosavca.

 

2 od 5 za sada, nije loše... šta vi mislite? 

Link to comment

marjanović za sada deluje kao apgrejd u odnosu na ono šta je brašnjavi pružao u većem delu prošle sezone, ne i na njenom početku

miletić vs bogoslavac™ šta ga znam. meni riđi bio dobar, još volim da vidim našu decu™ kako doguraju do I tima. mislim da igraju sa više žara™

Link to comment

marjanović za sada deluje kao apgrejd u odnosu na ono šta je brašnjavi pružao u većem delu prošle sezone, ne i na njenom početku

miletić vs bogoslavac™ šta ga znam. meni riđi bio dobar, još volim da vidim našu decu™ kako doguraju do I tima. mislim da igraju sa više žara™

Po mom mišljenju miletić sigurnije deluje u odbrani od riđeg. riđi je dosta ofanzivniji, dobro se ubacuje ali centaršutevi su mu blagi užas. dobro, sad makar za to imamo nekoliko fudbalera koji odlično rade: mihajlović, marjanović, leo, tako da za sada nam treba sigurnost u odbrani gde je miletić ipak bolji.

marjanović da, slažem se, dosta veći apgrejd od brašanca... nego boža već dao 4 gola, šta kažete na to? :D

Link to comment

Meni deluje da sto se tice sredine i napada po imenima nismo imali jaci sastav zadnjih 7-8 godina, problem je sto dosta igraca nije u formi.

Djurdjic, Djurdjevic, Bozinov i Vlahovic, mozda ni jedan od njih nije kao Dijara ili Kleo, ali to su sve odlicni igraci. 

Imamo konacno 4 napadaca od kojih svaki moze da da gol, osim Djurdjica mozda :D a ne kao nekad da Grbic ili Ilic glume napadaca ili Kojic kog nije imao ko da zameni. Ovaj sastav kad Nikolic dovede u red ocekujem da rastura u jsl.

Radovic ako ne ode u Legiju mora 2 puta bolje od ovoga sto igra sad, Mihajlovic takodje. Leonardo vidi se da zna, ali meni izgleda da je ovo mozda 50% onog sto moze. 

Fali jos Stojkovic na golu, kvalitetan desni bek i mozda jos jedan stoper, da bi ovo bio neki maksimum koji moze da se sastavi sto se tice klubova na nivou Partizana.

Nazalost kad Everton ode, mi takvog igraca necemo moci da nadjemo nigde, ni za vece pare. 

Link to comment

radovićev odlazak nas ne bi oslabio, bar u kakvoj je trenutnoj formi. mislim da je janković kao cm/amc bolje rešenje od mireta

voleo bi da nas vidim u varrijanti sa everton(dmc) leonardo(levo) mihajlović(desno) janković(centralni) - vlahović kao razbijač i tuta iza za otpatke

Link to comment

Kumsa za trenera, biće ovo prava stvar. Čini mi se da je celavi nešto tako najavio. Mada će Vlahovic biti pravi tek za dve sezone.

 

Miletić svakako potentniji i reklo bi se konkretniji. Ne manjka mu ni žara, što je posledica toga da je ridjan na klupi i da mu dise za vrat. Tako bi trebalo da je na svakoj poziciji, rat.

 

Prezvakana priča ali ima ovaj tim potencijala, treba ga sačuvati i levelovati nindža kornjaču uz Evertona da ih mazi i pazi. Napred PRTZN

Link to comment

Poljaci pisu da se Radovic vraca u Legiju

 

Mislim da od toga nema ništa. Ovo bih rekao po njegovim izjavama posle meča, sreći što je dobio kapitensku traku u jednom momentu i golom koji je postigao da kruniše svoj trud. Ipak sve je ovo nedovoljno za sada, nije to onaj Radović iz Polske kakav nam treba. Lično, ne bih ni voleo da sada ode, to bi baš bilo neozbiljno i sa naše i sa njegove strane. Biće dobar Radović, polako, neka, da sačekamo dvonedeljnu pauzu...

Link to comment
Serb zostanie ściągnięty z Partizana Belgrad.

 

 

google translate

 

 

Serb will be downloaded from Partizan Belgrade.

 

 

 

 

Covek tek dosao a vec ga torentuju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...