Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Pa jes vala, ja sam kacio goveda i balerine posle proslog kola. To je bas duhovito.

Ne ocekujem da se izvinis za lazi, jer nisi u tom fazonu, ali eto istine radi

 

Lepo receno, samo nije u redu da vredja balerine!

 

Ovaj sa kladionicarskog sajta nije novinar, a Blic je davno prestao da bude novina.

 

A da je sirovina, to stoji!

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

A KZS sam postavio, jer je Bright Billy zamolio da se postavi i izvinjavam mu se sto ga citiram zbog gluposti

 

 

 

Jel ima negde da se pogleda taj kzn? Sad bas gledam presicu mcgregora i diaza, pa bih da nastavim u istom zanru...

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Iskreno,da li si trazio 6 .meseci kazne i za ovog gospodina? Ako nisi, onda si samo ostrasceni licemer... Naravno, ovo ne opravdava celavog ni trunku

Jbt. ala ste zaslepljeni mrznjom ...pogledaj snimak,. psuje ga, ebe ga u usta, i to mu direktno kaze u lice. Nadam se da ce celavi rasista dobiti bar 6 meseci zabrane. On je sramota za srpski fudbal!

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dLM9fX6A6ao
 


 

 

Sudija Nenad Đokić, koji je isključio Miodraga Božovića, u derbiju protiv Vojvodine, tvrdi da ga je trener Crvene zvezde udario pesnicom po završetku utakmice. Božović to demantuje.

 

 

p.s. Mrzelo da trazim i poluvreme protiv ofke na Vracaru ...

Edited by Geo
Link to comment

Leonardo ce tek da plodi, kad se jos malo navikne. Everton neprejebiv kida ko zuka i duljaj ranije. Marijanovic ima dobar prekid i precizan pas, moze da bude pojacanje. Sudija govno.

 

Pored svega najveci plus je sto se losmi vratio na maticni topik. Apelujem da se ne svadjate sa bratom grobarom, ako drugacije misli, pogotovo kad je u pravu. Evo neka rasistu kazne istom kaznom kao groka kad je tukao sudiju, i pravda ce biti zadovoljena. 

Link to comment

Leonardo je, ocigledno, cudo za ovu smejuriju odclige. Bem ga, mire mi je najveca misterija za sada. Ima on super potez i neko resenje, ali jos uvek nije to ono pravo

Link to comment

Leonardo je vecaras igrao nesto najblize desetki™ ? Nisam gledao veci deo utakmice, ali mi tako delovalo gledajuci zadnju trecinu...

Edited by Geo
Link to comment

Neoboriv dokaz

 

:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

 

Cao drugari, necete me vise citati, mada sumnjam da cu vam nedostajati.

 

Budite ponosni na ovu budalu, to je slika i prilika FK Partizan, nazalost!

 

Na neku malo burniju reakciju odlučio je da isključi baš mene. Tu bih stao i ne bih ništa dalje komentarisao“, kazao je Nikolić, a na novinarsko potpitanje da li očekuje žestoku sankciju disciplinaca odgovorio: "Ne znam stvarno. Mislim da se ništa posebno nije desilo, ali kako bude-biće".

Edited by Milosh76
Link to comment

Leonardo je vecaras igrao nesto najblize desetki™ ? Nisam gledao veci deo utakmice, ali mi tako delovalo gledajuci zadnju trecinu...

 

kretao se izmedju levog krila i "desetke". ok, može se reći da je dobar period meča igrao desetku, ali najubojitiji je bio po prodorima sa leve strane i centaršutevima. radović je bio skroz ofanzivno, fazon lazovića nekada.

 

marjanović je opet dobro odigrao. odličan je u izvođenju kornera, a lepo je videti da su naši napokon odigrali presing, pa čak i leonardo od koga sam to najmanje očekivao. 

 

ali everton....koliko god da smo ga platili MALO JE! Da ga kloniramo nekako.. vulićević je bio dobar, sa druge strane miletić sada već standardno dobar, milenković je već sada nezamenljiv kao štoper, mogu samo gogua i balažic da se menjaju na mestu drugog štopera. Ma svi su bili dobri, neki odlični ...jedino se mučeni mihajlović i dalje pogubio. Ipak bi trebao nikolić da razmotri opciju da ide na klupu malo da se ohladi.

 

Ovih 11 + zamene mogu ladno i za derbi, jedino Saša Ilić umesto stevanovića.

 

Kljajić, Vulićević, Balažic, Milenković, Miletić, Everton, Leonardo, Radović (od 83. Stevanović), Mihajlović (od 69. Janković), Marjanović, Božinov (od 49. Đurđević).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...