Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

jbg. oće i novak simović na uefa listu, a mi smo tu kolateral

:(

 

e

viđu raxina

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Jbt. ala ste pokvateni...pogledaj snimak,. psuje ga, ebe ga u usta, i to mu direktno kaze u lice. Nadam se da ce celavi rasista dobiti bar 6 meseci zabrane. On je sramota za srpski fudbal!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AgTi83YbM3A

daj miloše molim te. ok. 6 meseci, a koliko trebaju drugi treneri da dobijaju za sličan/isti prekršaj

ništa, jer je sudija naprasno oboleo od amnezije

 

a gle slučajnost da isti taj zaboravni bude stavljen na listu od strane saveza da sudi kao četvrti sudija na ep

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Eto Ruxin se stidi, a svi znamo kakav on recnik ima :P

 

Budite jednom objektivni! Psovao je sudiju, to je cist crveni.

 

ruxin je fin dečko, on nikada u životu nije opsovao. jedino kada neko kaže nešto loše o kizi, e tada mu pukne film pa mu izleti :"sram te bilo" i takve neke pogrdne reči. 

Link to comment

Dok sa druge strane lazni grof moze da vredja ljude na kzn, i da to tebi bude jako smesno

Za pocetak to je laz,. Drugo, Grof nema veze sa tim sto je celavi rasista nevaspitan i upadljivo glup da psuje sudiju u lice a zna da ce dobiti kaznu Trece, nikad nisam pohvalio Grofa sto vredja novinare, samo sam napisao da ne vredja balerine...

Edited by Milosh76
Link to comment

Dok sa druge strane lazni grof moze da vredja ljude na kzn, i da to tebi bude jako smesno

lažni grof je osveženje za koky ligu

:isuse:

 

e

Za pocetak to je laz,. Drugo, Grof nema veze sa tim sto je celavi rasista nevaspitan i upadljivo glup da psuje sudiju u lice a zna da ce dobiti kaznu Trece, nikad nisam pohvalio Grofa sto vredja novinare, samo sam napisao da ne vredja balerine...

dočim je grok grof. jajara iz mojkovca to jedino radi zato što zna da je zaštićen kao beli međed

 

 

 

leonardo

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Leonardo vrlo fino izgleda, zna lopte, ume da odigra na prvu a i da stane na istu kad zatreba. Plus je jedno 3x tehnicki obuceniji od ostalih.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ocekivano prebacivanje price o vasem treneru ka Grofu,. Umesto da priznate da je ispao budala, vi sad se branite time sto je Grof vredjao novinare.

 

To me je podsetilo zasto ne dolazim vise na vasu temu.

 

Pozdrav do neke nove sezone...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...