Jump to content

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Amin za pesnicku besjedu i za Tola koji zna posao.

 

 

Kaze cela, nema vise dolazaka. Mozda ce zvucati sasavo, ubedjen sam da cemo posle pauze biti konkurentan tim za drugo mesto.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Koliko se secam Tole je u prvom mandatu fino izvukao klub iz finansijskih govana i doveo dobre igrace i trenera... Ako su nam opcije on i ovi naprednjacki diletanti(Vazura vs Nedici), naravno da sam pre za njega ....

Brate Geo pa i Tole je naprednjak?

Link to comment

bilo bi dobro da dodje tole iz vise razloga.prvo da rastera ovu bagru.drugo tole ima ugleda u umaefaoja a i covek jednostavno zna kako sa raznim terzanima,kokezama i slicnima

Edited by bradilko
Link to comment

bilo bi dobro da dodje tole iz vise razloga.prvo da rastera ovu bagru.drugo tole ima ugleda u umaefaoja a i covek jednostavno zna kako sa raznim terzanima,kokezama i slicnima

A sta mi, konkretno, da radimo sa toletovim ugledom u uefamafiji.
Link to comment

Mene je tolo razocarao kad je predao predsednistvo vucicevim podguznim muvama, ali u svakom slucaju ne bi mogli da mu se prave pametni razni nedici i ostali vucelici, kolko god ga alchajmer nagrizao. 

Link to comment

evo šta kaže novinar mozzarta koji je špijunirao treninge:

 

Najviše promena Marko Nikolić napavio je u veznom redu. Alen Stevanović će dejstvovati na poziciji desnog krila umesto Miroslava Radovića koji se seli u špic, Saša Ilić će na klupu, a njegovo mesto i ulogu kreatora igre preuzeće Saša Marjanović, dok će Leonardo da Silva Soza pokušati s levog boka da napravi akciju vrednu gola, pošto je odlučeno daNemanja Mihajlović predahne za ovu priliku.

Novajlijama iz Radničkogi iz Brazila to će biti prvi put da su starteri u dresu Partizana.

Prekomanda Miroslava Radovića na mesto napadača nije novost, jer se iskusni fudbaler na toj poziciji našao i pre tri sedmice protiv Vojvodine i u pojedinim delovima mečeva sa Javorom, Čukaričkim i Spartakom. I ovoga puta imaće zadatak da što kvalitetnije sarađuje sa Valerijem Božinovim, najboljim timskim strelcem ove sezone, dok će – ako Partizanu nešto krene naopako – sa klupe šansu dobiti Nikola Đurđić, upravo uz Radovića i najveća razočaranje u očima Grobara od početka sezone.

Postoji mala verovatnoća da Nikolić u poslednji čas promeni ideju uigravanu na poslednjim treninzima, pa bi u tom slučaju Mihajlović bio starter umesto AlenaStevanovića, a Saša Ilić bi na mesto Marjanovića, međutim, svi su izgledi da će aktuelni osvajač kupa pobedu, koja bi mu osigurala dve sedmice mira tokom reprezentativne pauze, pojuriti u sledećem sastavu:
Klajić  Vulićević, Balažic, Milenković, Miletić – Everton – Stevanović, Marjanović, Leonardo  Radović, Božinov.

Link to comment

Lepo vam ovo samoubedjivanje da vam je Vucic poslao upravu, samo jos mi da nadjemo ko nam je slao upravu onih 6 godina.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

1. Lepo vam ovo samoubedjivanje da vam je Vucic poslao upravu, 2. samo jos mi da nadjemo ko nam je slao upravu onih 6 godina.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

1. zaista misliš da je šef kabineta predsednika vlade republike srbije sam došao u humsku i rekao "evo ja sam grobar i mogu da pomognem"?

2.

2d7ez69.jpg

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

ja bih najviše voleo da Partizan preuzme visokomoralna osoba, sa enomrmnim kapitalom i željom da ulaže u klub i razvija ga, pri tome nepovezana sa mafijašima koji ordiniraju oko fudbala i vladajućom garniturom. eto, ja bih to voleo. koliko je realno? pa taman koliko je realno da Surdulica osvoji ligu šampiona za dve godine ili da papa pređe u pravoslavlje.

 

profil novog predsednika i ekipe oko njega mora da obuhvati sledeće elemente: određenu dozu nemorala, određeni stepen povezanosti sa mafijašima, određeni stepen povazanosti sa vlastima, određeni nivo odlivanja novca u nn smeru. zašto? pa zato što se svaka druga varijanta svodi na gore pomenute, Surdulicu i papu. u postojećim odnosima apsolutno je nemoguće da u igru uđe neko van kruga. naravno, među likovima koji ovde upadaju ima manje ili više sposobnih, onih koji pored svega imaju kakvu emociju ka klubu i oni koje zabole stojko itd. mož se smatramo srećnima ukoliko iz ove nemile grupe ljude dođe najmanje loša varijanta.

Edited by Ted
Link to comment

1. zaista misliš da je šef kabineta predsednika vlade republike srbije sam došao u humsku i rekao "evo ja sam grobar i mogu da pomognem"?

2.

 

 

Mozda je pobedio na likovnom konkursu "winter is coming in Humska 1" , u svakom slucaju jedino je sigurno da je bio spontan dolazak...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...