Jump to content

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • Kreator

    532

  • ZokiAsov

    233

Nije mi jasno sto ne proba sa Leandrom na pleju, ume da barata sa loptom i zna da je posalje gde je zamislio  ... Gori od sadasnjih Sase i Mireta tesko da moze biti ...

 

p.s. Ovaj Djurdjic moze vizuelno da prodje kao neki latino fudbaler

tmt_DJURDJEVIC_8-22-2016_0140822.jpg

Link to comment

Mogao bi Mire malo na klupu kad se oporavi Jankovic, bar dok se fizicki ne dovede u red. Ja bih Jankovica voleo da vidim kao desetku.

Sto se napada tice Djurdjic, Djurdjevic, Bozinov, Vlahovic i Djordje Jovanovic su i vise nego dovoljni za nasu ligu, pre neku godinu nam je Kojic bio jedini napadac.

Link to comment

Ima smisla , samo to treba obajsniti i ovima iz Backe,Spartaka, Radnika , Metalca ...  Za sada ne kapiraju sa kim imaju posla :(

Edited by Geo
Link to comment

član 24. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba sa invaliditetom:

"Poslodavac koji ima od 20 do 49 zaposlenih dužan je da ima u radnom odnosu jednu osobu sa invaliditetom.

Poslodavac koji ima 50 i više zaposlenih dužan je da ima u radnom odnosu najmanje dve osobe sa invaliditetom, i na svakih narednih započetih 50 zaposlenih po jednu osobu sa invaliditetom."

 

Ok, jasno je da zakonsku obavezu više nego ispunjavamo.

Edited by Ted
Link to comment

Jel i tebe ubacio u upravu? Ako je neko zaslužio, onda si to ti  :fantom:

 

Takav višemesečni proaktivni marketing o njegovom liku i delu nije odavno viđen na ovim prostorima.

Link to comment

OK, od 14 utakmica prošle sezone, bio je starter samo u 4, a dao je dva gola. Što i nije tako loše. Brine me što je i on, kao i nekoliko ostalih fudbalera partizana, izlazi iz neke povrede...

 

Puno uspeha mu želim i da u partizanu krene da rešeta mreže. Srećno!

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...